← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Овуляція, чи можна завагітніти

Чи можна завагітніти в овуляцію

Чи можна завагітніти в овуляціюОвуляція, чи можна завагітніти, якщо зайнятися сексом в середині менструального циклу? Так, саме це є єдиним, найбільш сприятливим періодом для настання вагітності у жінки. Чи можна завагітніти в овуляцію, тобто якщо сталася овуляція - звичайно, якщо минуло не більше 1-2 діб. У здорової жінки овуляція відбувається не рідше 8-9 разів на рік, цього цілком достатньо, щоб зачати протягом року, з урахуванням регулярного статевого життя без застосування засобів контрацепції.

Вірогідність завагітніти у овуляцію дуже висока, проте все одно це далеко не 100%. Що може завадити парі?

1. У спермі мало рухливих, життєздатних сперматозоїдів або вони зовсім відсутні. Діагностується за допомогою спермограми, яка призначається при безплідді.

2. Є непрохідність маткових труб. Завагітніти при овуляції можна тільки в тому випадку, якщо сперматозоїди зможуть досягти яйцеклітини в матковій трубі, і вона зможе просунутися по ній в матку. В іншому випадку, коли має місце спайковий процес - небудь зустрічі сперматозоїдів з яйцеклітиною не відбудеться, або буде велика ймовірність розвитку позаматкової вагітності - смертельно небезпечного стану, якщо вчасно не видалити плідне яйце.

3. Є міома матки, деформуюча порожнину матки. Це дуже поширене гінекологічне захворювання може протікати безсимптомно або, особливо при великих розмірах пухлини, проявлятися рясними кровотечами і болями внаслідок здавлювання інших органів. Якщо міома росте в порожнину матки, це заважає імплантації в неї заплідненої яйцеклітини. Завагітніти після овуляції можна, якщо все в порядку з порожниною матки. Нерідко деформація порожнини матки призводить до викиднів на ранніх термінах.

Діагностується міома матки на УЗД. Якщо є підозри на те, що вона росте всередину матки, призначають гістероскопію - лікар за допомогою спеціального медичного інструменту зсередини обстежує порожнину матки. Якщо міома деформує її порожнина - рекомендується перш за її видалення, а вагітність відкладається. Але зате потім, після формування гарного рубця на матці, можна виношувати дитину без побоювань за своє здоров'я.

4. Встановлена внутрішньоматкова спіраль. Якщо це не гормональна ВМС, то овуляція може відбуватися. Основна дія спіралі полягає в тому, що вона не допускає імплантації заплідненої яйцеклітини в стінку матки.

А чи можна завагітніти, якщо овуляція вже відбулася, тобто в двадцятих днями менструального циклу? «Народження» яйцеклітини за один менструальний цикл відбувається тільки один раз, і якщо овуляція дійсно вже була, то таке неможливо. Інша справа, що не треба сподіватися на це, якщо вагітність небажана. Адже у багатьох жінок овуляція не припадає на «класичні» 12-14 день циклу.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua