← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як визначити овуляцію

Як визначити сталася овуляцію по базальній температурі

Як визначити овуляціюЯк визначити овуляцію буде корисно знати кожній жінці, у якої вже почалася менструація, і яка живе статевим життям. Перша менструація (менархе), найчастіше трапляється у віці 12-14 років. Менструація - це своєрідний сигнал репродуктивної системи про те, що вона готова до зачаття. Перші 1-2 роки цикли не регулярні, також не регулярно відбувається овуляція. Зазвичай все нормалізується до моменту повноліття - 18 років. Однак, і в цьому віці, незважаючи на регулярність циклу, жінка може завагітніти не в будь-який момент, а тільки в цикли, коли дозріває в одному з яєчників яйцеклітина.

Але як же дізнатися про настання сприятливого моменту для зачаття? Для цього необхідно мати знання про те, як визначити овуляцію по температурі. Вимірювання проводяться щодня з ранку в прямій кишці. Значення на термометрі будуть коливатися, вони залежать від коливання концентрації жіночих статевих гормонів, що виробляються в яєчниках в різні фази циклу. Так, в першу половину циклу естрогени зумовлюють більш низькі температурні значення - до 36.4 градусів, а відразу після овуляції значення на градуснику помітно підростають - до 37 градусів за Цельсієм, це вже позначається вплив іншого жіночого статевого гормону - прогестерону. І це ще не все, якщо ви мрієте використовувати в своїх цілях інформацію про те, як визначити овуляцію по базальній температурі, то ви повинні знати, що приблизно за 1 добу до виходу яйцеклітини з яєчника, спостерігаються найнижчі температурні значення в циклі. На це потрібно обов'язково звернути увагу, щоб не потрапити в халепу.

Для яких же цілей потрібно знати, як визначити овуляцію по графіку БТ?

1. Для того, щоб зуміти вибрати сприятливий і єдино можливий період для зачаття дитини. Необхідно обов'язково враховувати, що дозріла яйцеклітина зберігає свою життєздатність протягом 48-72 годин, і це найбільш плідний період для статевого акту. Крім того, знаючи дані дні, багатьом з читаючих зараз статтю, потрібно дещо модернізувати свій спосіб життя. В першу чергу, протипоказаний алкоголь, небажано куріння. Протипоказано приймати більшість лікарських засобів, і, звичайно ж, наркотики. До речі, всі ці обмеження збережуться на весь період виношування дитини і подальшого грудного вигодовування. В іншому випадку, дитина ще внутрішньоутробно може стати інвалідом, діставши вроджені захворювання.

2. Якщо настання вагітності небажано, знання днів зачаття допомагає запобігти зачаття. В «небезпечні» дні слід обов'язково користуватися презервативом, сперміцидами або засобами екстреної контрацепції. Однак, не варто забувати про те, що сперматозоїди мають особливість зберігати свою життєздатність протягом кількох діб, а значить, до зачаття може призвести і статевий акт, вчинений до овуляції, коли графік БТ показував безпечний період, так і градусник може підвести, промовчимо про інших факторах. Сперміциди - не такі надійні, як показує статистика, екстрена контрацепція - сильний удар по гормональній системі, який навряд чи залишиться без наслідків. Утримання ж навряд чи сприятливо позначиться на відносинах люблячих людей. Одним словом, оберігатися регулярно від небажаної вагітності, таким чином, не варто.

До речі, на питання «як визначити овуляцію в домашніх умовах» існують і інші відповіді, наприклад: зробити спеціальний тест, звернути увагу на характер виділень з піхви (у дні овуляції вони прозорі і рясні) та інші суб'єктивні ознаки. Вибирати тільки вам!


Відео як визначити овуляцію в домашніх умовах по базальній температурі:Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua