← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Переношування вагітності

версія для друку

Переношування - це скільки?

Переношування або пролонгована вагітність

переношування вагітності, причини переношуванняВагітність, яка триває 10-14 днів довше, називають переношеній. Більшість вагітних жінок не бачать проблеми в тому, що їх дитина може з'явитися на світ на 1-2 тижні пізніше передбачуваного терміну. Однак це не так, і переношування теж може стати джерелом серйозних неприємностей для мами і малюка.

Можливо як пролонгування ( подовження ) фізіологічної вагітності, так і справжнє переношування. Пролонгована вагітність триває довше нормальної на 10-14 днів і закінчується народженням функціонально зрілої дитини без ознак переношування і «старіння» плаценти.

Істинне ж переношування зустрічається в 2% випадків і характеризується народженням дитини з чітко вираженими змінами в плаценті і ознаками переношування: відсутністю первородного змащення, сухістю і появою зморщок. Зменшується також і кількість навколоплідних вод. При значному переношуванні у водах з'являються домішка меконію ( первородного калу ), і колір їх стає зеленуватим або сіруватим.

Серед причин переношування особливе місце займають ендокринні порушення - зміни в роботі щитовидної залози, цукровий діабет, порушення центральної нервової системи, зміна співвідношення жіночих статевих гормонів - естрогену і прогестерону.

У жінок, які перенесли аборти або запальні захворювання органів малого тазу може знижуватися скорочувальна здатність матки, що також нерідко стає причиною переношування . Перенашиванием часто страждають жінки, що мають різні захворювання печінки, шлунка, кишечника. Ці хвороби можуть бути сприятливими факторами, так як при ураженні печінки порушуються процеси обміну естрогенів, що часто призводить до зниження збудливості матки.

Було відмічено, що у жінок, перенашивающих вагітність, зазвичай буває змінено характер менструацій: ранній і пізній початок менструацій. Нерегулярні місячні, довгий цикл ( 32 днів ). У вагітних, які тривалий час дотримуються ліжкового режиму, голівка плода може своєчасно не опуститися у вхід у малий таз і не чинити подразнюючої дії на рецепторний апарат шийки матки.

Крім перерахованих існують і інші фактори ризику з переношування вагітності:

  • різного роду порушення функції яєчників;
  • звичне невиношування вагітності;
  • загроза переривання цієї вагітності та лікування гормонами;
  • наявність супутньої патології;
  • пізній гестоз;
  • тазове передлежання;
  • сидячий, малорухливий спосіб життя жінки до і під час вагітності.


Як же уникнути можливих ускладнень переношування?

На 41-му тижні вагітну жінку госпіталізують у відділення патології вагітних. Там проводять дообстеження і вирішують питання про подальшу тактику ведення вагітності та пологів. Іноді лікарям доводиться вдаватися до стимуляції ( родовозбуждению ). Тривожними сигналами при цьому є зниження рухової активності плоду, погіршення його серцевої діяльності.

Якщо шийка матки не готова до пологів, то протягом декількох днів проводять її підготовку за допомогою спеціальних гормоносодержащих гелів - шийка матки розм'якшується, її канал розширюється. Виконання всіх рекомендацій лікарів, а також регулярне відвідування жіночої консультації допоможе вам народити здорового і зрілого малюка самим і в строк.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua