← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перший тиждень вагітності

Перший тиждень вагітності: ознаки, відчуття, симптоми, температура

Перший тиждень вагітностіПерший тиждень вагітності, якщо вірити акушерським підрахунками - це перша тиждень менструального циклу, коли ще зачаття не відбулося. Само собою, що ніяких особливих відчуттів у жінки в цей період немає. Ознаки з'являються тільки після імплантації яйцеклітини в стінку матки. І те, що ці ознаки настільки незначні, що багато хто не звертають на них уваги, просто не помічають. Отже, які перший тиждень вагітності симптоми має?

Багато хто, напевно, думають, що це затримка менструації. Але це не так. До початку затримки залишається ще приблизно тиждень. Між тим, у жінки в організмі починають відбуватися гормональні зміни. По-перше, ці зміни позначаються на молочних залозах. Ті, хто знайомий з проявами мастопатії, кажуть, що неприємні відчуття в молочних залозах у першому триместрі вагітності ще більш відчутні. Груди може навіть збільшитися в розмірі.

Інший першого тижня вагітності ознака - це тягнучі болі в області матки і яєчників, зазвичай віддають у пряму кишку. Болі дуже схожі з тими, що спостерігаються перед і на початку менструації. Тому-то на них не звертають уваги. Однак, такі болі не завжди є ознакою вагітності. Іноді це ознака загрозливого викидня. Адже дуже багато вагітності розбиті ще до затримки менструації, і жінки так і не дізнаються про те, що були в положенні. Але, до речі, навіть якби й знали, то навряд чи змогли щось зробити для повороту подій. Адже на таких ранніх термінах розвиток ембріона переривається через його хромосомних патологій.

У перший тиждень вагітності температура може бути підвищена. В принципі, зберегтися це прикордонне з патологією стан може і більше 1-2 тижнів. Головне, щоб крім цього не було ознак захворювання. Дещо підвищена температура (не вище 37,5 градусів) виникає за дії гормону прогестерону.

Крім того, перший тиждень вагітності відчуття може викликати і інші, але цілком типові для «цікавого положення». Може з'явитися легка нудота, змінитися смак, кілька разів на день змінюватися настрій. З іншого боку, дані ознаки характерні для більшості вагітних представниць слабкої статі в кінці менструального циклу, це так званий передменструальний синдром.

Одним словом, особливого сенсу шукати у себе ознаки вагітності на такому ранньому терміні немає. Занадто велика ймовірність помилки. Набагато ефективніше в даному випадку буде здати аналіз крові на ХГЛ. Він покаже точний результат вже через 10 днів після зачаття, якраз на першому тижні після впровадження яйцеклітини в стінку матки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua