← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перші ознаки вагітності до місячних

Точні і не точні перші ознаки вагітності до затримки місячних

Перші ознаки вагітності до місячнихПерші ознаки вагітності до місячних може розпізнати не кожна жінка. Вся справа в тому, що всі вони (токсикоз, ріст матки і т. д.) проявляються тим яскравіше, чим більше термін гестації плоду. Але тим не менш, знати цю інформацію буде корисно кожній представниці прекрасної статі.

Перші ознаки вагітності до затримки місячних виникають, як мінімум, через 1 тиждень після «вдалого» статевого акту. Раніше цього терміну в організмі дами не відбувається ніяких настільки значних змін, які могли б спровокувати ті чи інші симптоми цікавого положення. Протягом першого тижня запліднена яйцеклітина здійснює свою тривалу подорож - з маткової труби в матку (у випадку з патологічною вагітністю), далі прикріплюється до стінки цього органу. І з цього моменту починають посилено вироблятися гормони, які сприяють збереженню життєздатності плодового яйця. Жінка ж їх дія відчуває як невеликі нездужання. Які вони?

Підвищення температури

Перша ознака вагітності до затримки місячних - підвищена базальна температура. Якщо ви складаєте графік, то повинні знати, що найвищі значення на градуснику можна побачити в день овуляції, протягом наступних днів, якщо зачаття відбулося, температура залишиться субфебрильної - тобто 37-37 .2 градуси. Деякі жінки сприймають базальну температуру як один з найважливіших показників того, як протікає вагітність. Нібито якщо вона нижче 37 градусів, це значить, існує загроза викидня або плодове яйце приліпилося поза матки. Це аж ніяк не завжди так. По-перше, не кожна жінка правильно проводить вимірювання (вимірювати температуру потрібно, керуючись певними правилами). По-друге, сам градусник може показати не зовсім точні значення. Але ця невелика похибка не повинна лякати. Сучасні гінекологи взагалі не рекомендують вимірювати базальну температуру, щоб не було зайвих приводів для хвилювання. Є більш точні методики визначення наскільки добре протікає процес, не спираються на перші ознаки вагітності до місячних.

Підвищення температури тіла також може бути в перші 2-4 тижні. Це пов'язано з виробленням гормону прогестерону, який дещо уповільнює тепловіддачу. До 37.2-37.3 градусів - це нормальне явище, якщо відсутні інші, схожі на симптоми захворювання. Пити ліки для нормалізації температурних значень не варто. На ранніх термінах взагалі потрібно бути дуже акуратною з медикаментами, приймати лише за суворої необхідності і за рекомендацією лікаря. Трохи поліпшити свій стан можна прогулянками на свіжому повітрі, регулярним провітрюванням приміщення та легким, вільним одягом.

Токсикоз

Звичайно, до апогею цього неприємного стану ще досить далеко. Але є такі чутливі жінки, які відчувають перші ознаки вагітності до затримки місячних у вигляді неприязні до яким-небудь раніше улюблених продуктів і страв, нудоті (особливо вранці), почуття втоми, роздратованості, безсоння, зниження артеріального тиску. В цілому, ці симптоми дуже нагадують передменструальний синдром. Токсикоз - явище небезпечне, якщо його протягом не важке, тобто, якщо немає частою, виснажливої блювоти. У таких випадках жінці зазвичай рекомендують полікуватися в лікарні, так як постійна блювота заважає засвоєння з їжі необхідних поживних речовин і може призвести до зневоднення організму. Іноді навпаки виникає посилений апетит.

Біль у грудях

У другій половині менструального циклу жінки, незалежно від того, чи є у них передумови до швидкого материнства, відчувають хворобливі відчуття в грудях. Груди стає дуже важкою. При великому її розмірі не виходить обійтися без добре підтримує груди важку бюстгальтера. Соски стають досить чутливими. Деякі називають такі явища мастопатією. Насправді ж, це звичайні, абсолютно нормальні циклічні зміни для жіночого організму. При вагітності неприємні відчуття, як правило, стають ще сильнішими. У деяких випадках із сосків вже на такому ранньому терміні починає виділятися біляста або жовтувата липка рідина - молозиво. Ці перші ознаки вагітності до затримки місячних пов'язані з посиленим виробленням гормону пролактину.

Біль у нижній частині живота

Неприємні тягнення майбутні мами, які ще не знають про свій стан, який часто сприймають як провісники менструації. Але періодично виникають болі, а місячних немає... Якщо неприємні, тягнучі відчуття виникають часто і досить болючі - це може бути пов'язано з тонусом матки. Полегшити свій стан можна за допомогою пігулок Но-Шпи і ректальних свічок папаверину, швидко знімають спазм м'язів матки. А часто допомагає просто трохи полежати на боці.

Міжменструальні виділення

Цей перший ознака вагітності до місячних зустрічається досить рідко. Іноді в середині циклу, вже після овуляції, на білизні виявляється кров'яниста «мазанина». Це може бути не що інше, як імплантанційне кровотеча, яке викликає впроваджує в стінку матки запліднена яйцеклітина. До речі, раз вже говоримо про кровотечах, то потрібно відзначити і те, що іноді при вагітності йдуть «не справжні»місячні, тобто з'являються дуже мізерні, менструалоподобные виділення. Якщо на УЗД лікар не бачить відхилень, то це не патологія.

Збільшення кількості виділень

Ми маємо на увазі виділення, які не пов'язані ні з яким інфекційним захворюванням або молочницею. У багатьох жінок, крім посилення виділень з піхви, також посилюється і лібідо - сексуальний потяг.

Розлад кишечника

У більшості майбутніх мам перші ознаки вагітності до місячних проявляються у вигляді підвищеного газоутворення і інших розладів кишечника. Це пов'язано з гормональною перебудовою організму в результаті якої сповільнюється перестальтика кишечника. Декому навіть здається, що матка починає рости животик збільшується. Як ви тепер розумієте, це не з причини швидкого росту плода відбувається, а з-за сповільненій роботи травної системи.

Зростання ХГ

ХГЛ - це гормон, який відповідає за нормальне протікання вагітності. Він виробляється тільки у майбутніх мам і при деяких захворюваннях. Виявити в крові даний гормон можна за допомогою лабораторних досліджень - аналізів сечі і крові. Другий спосіб дозволяє виявити ХГЛ в зовсім незначних кількостях. Здавати аналіз має сенс не залежно від того, з'явилися перші ознаки вагітності до місячних чи ні - приблизно через 10 днів після передбачуваного зачаття, раніше - не має сенсу.

Тести

Якщо здавати кров не хочеться, можна провести домашню діагностику вагітності за допомогою тесту. Благо, коштує зовсім недорого, доступний для кожної жінки і вкрай простий у використанні. Помилки трапляються рідко, і то з причини неякісного тесту або порушення жінкою інструкції по використанню.

На кожному тесті, незалежно від його чутливості, є напис свідчить, що використовувати тест рекомендується з першого дня відсутності менструації, але ж на той час і інші перші ознаки вагітності до затримки місячних з'являться. А що, якщо «протестуватися» трохи раніше рекомендованого терміну? Теоретично, так і практично можливо отримати достовірний варіант днів через 10-12 після можливого зачаття. Тільки потрібно використовувати якісні тест-смужки з високою чутливістю і «тестуватися» обов'язково з ранку, причому для досягнення максимальної концентрації в сечі ХГЛ бажано мінімум 6 годин до тесту не мочитися.

Позитивний результат практично завжди свідчить про вагітність, що настала. А негативний результат - не завжди говорить про її відсутність. Також іноді жінки спостерігають нечіткі результати - друга полосочка ніби як і з'явилася, але дуже бліда. У такому випадку потрібно повторити діагностику через кілька днів.

Пам'ятайте, що всі перші ознаки вагітності до місячних - відносні. Довіряти можна лише діагнозу, постановленим лікарем.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua