← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перші ознаки вагітності після зачаття

Перші ознаки настала вагітності, проявляються після зачаття

Перші ознаки вагітності після зачаттяПерші ознаки вагітності після зачаття не достовірні, але досить цікаво зібрати невелику статистику найбільш ймовірних і фантастичних знаків, які подає організм майбутньої мами про майбутнє материнство. Для написання даної статті ми, в тому числі, переглянули кілька тем на форумах майбутніх матусь. Отже, що відчувають жінки в перші два тижні, які самі перші ознаки вагітності після зачаття?

Болі в животі

Це стандартне явище. Такі болі можуть відчувати жінки і перед настанням менструації, так що, спочатку неприємні відчуття ні про що не говорять. Але якщо болі залишаються, а кровотечі все немає і немає, то варто звернутися до гінеколога. Іноді такі болі сигналізують про загрозливий мимовільному перериванні вагітності. Дані спазми ніяк не пов'язані з ростом матки, як вважають багато. В 5 тижнів вагітності матка всього-навсього з куряче яйце розміром, і ніякі «зв'язки» теж поки не розтягуються. Загалом, ці перші ознаки вагітності після зачаття не повинні турбувати, якщо немає мажуть кров'янистих виділень.

Проблеми з травною системою

Сюди ми віднесемо наступне:

  • метеоризм;
  • нудота і блювання (токсикоз);
  • зміна смакових переваг в їжі;
  • різка реакція на деякі запахи.

Але тільки врахуйте, що вищеописані симптоми - це перші ознаки вагітності після зачаття тільки якщо з моменту пройшло не менше тижня. Раніше запліднена яйцеклітина ще знаходиться в матковій трубі, і гормональний фон жінки залишається без змін. Різкі зміни можна помітити лише після впровадження заплідненої сперматозоїдом яйцеклітини в стінку матки.

Складний психологічний стан

В першу чергу, вона полягає в частій зміні настрою. Звичайно, жінки взагалі істоти не постійні, але майбутні мами, здебільшого, стають ще більш примхливими. Не треба їх за це судити. Тут грає роль гормональний фон. Організм жінки сигналізує чого йому не вистачає, тому майбутнім батькам іноді доводиться бігати в магазин по ночах. А жалість до себе викликана інстинктом самозбереження себе і дитини. Зміни в настрої можуть початися одночасно з появою основні перших ознак вагітності після зачаття. Помічено, що первородящі завжди переживають сильніше, причиною цього стає недосвідченість або внутрішня неготовність стати матір'ю.

Збільшення і болючість молочних залоз

Напевно, у 90% жінок є ці перші ознаки вагітності після зачаття. У кого-то вони виражені більш яскраво, а хтось не звертає на них увагу із-за наявною мастопатії (з якої схожі дані відчуття). Деякі жінки з нульовим або першим розміром грудей помічають, що буквально через пару тижнів після зачаття їх груди почала набувати більш спокусливі, округлі форми. Це пов'язано з підготовкою грудей до наступного годування дитини.

У деяких випадках жінки навіть помічають виділення із сосків - це молозиво. Рідина яка замінює дитині грудне молоко у перші дні його життя. Але частіше цей ознака з'являється в другій половині вагітності.

Почастішання сечовипускань

Якщо говорити про це першому ознаку вагітності після зачаття, то його основною причиною є підвищення в крові рівня гормону прогестерону, який кілька розслаблює сфінктер сечового міхура. В туалет починає хотітися частіше. І зі збільшенням терміну гестації цей симптом, як правило, стає все більш яскраво вираженим. З другої половини вагітності важка матка починає тиснути на сечовий міхур, що знову ж частішає сечовипускання. Напевно, немає такої майбутньої мами, яка б не вставала вночі в туалет.

Дуже важливо не упустити початок цистит - запалення сечового міхура, яке трапляється у багатьох майбутніх мам. В принципі, якщо жінка стоїть на обліку у гінеколога, то регулярно здає аналізи сечі, а за результатами їх можна визначити рецидив циститу. Основними його симптомами стають дуже часті і хворобливі сечовипускання, біль внизу живота. У більш важких випадках підвищується температура тіла, спостерігається сильна слабкість.

Підвищення ректальної температури і температури тіла

Щодо базальної температури - це одне з основних доказів цікавого положення, але тільки після затримки настання менструації. Можна сказати, що перші ознаки вагітності після зачаття, але тільки не дуже достовірні до пори до часу. Справа в тому, що підвищення базальної температури у другій половині циклу - явище звичайне і свідчить лише про те, що відбулася овуляція і про те, що жінка в даному циклі здатна до зачаття, відповідно. Градусник починає показувати трохи більше 37 градусів по причині того, що організм після овуляції починає посилено виробляти прогестерон, який і провокує підвищену температуру. Якщо зачаття відбулося, а значення на градуснику показуються нижче 37 градусів, то лікар може запідозрити нестачу прогестерону, а це одна з частих причин самовільних викиднів.

Пам'ятайте, що на температурні значення величезний вплив надає прийом різних лікарських засобів, прийом алкоголю, статеві акти за кілька годин до ранку, різні захворювання і т. д.

До речі, перші ознаки вагітності після зачаття полягають у піднятті не тільки базальної, але і загальної температури тіла. Часто це сприймають, як починається застуду, проте ніякі інші симптоми можливого захворювання не з'являються.

Хоріонічний гонадотропін у крові та сечі жінки

Хоріонічний гонадотропін - це гормон, який починає виробляється хоріоном - майбутньою плацентою. Визначити наявність даного гормону можна трьома простими шляхами: зробити домашній тест на вагітність, здати кров на аналіз, здати сечу на аналіз. Останній спосіб був дуже популярний багато років, поки не з'явилися зручні тест-смужки. Тепер нести сечу на аналіз не потрібно. Тест на вагітність з високою чутливістю (подивіться на упаковку, там повинна бути написана цифра не більше 20) може показати точний результат за 2-3 дні до настання затримки. У той час як звичайні, не надто чутливі тест смужки рекомендується використовувати тільки після початку затримки.

Аналіз крові можна робити ще раніше, буквально з 10 дня після зачаття, приблизно за тиждень до початку затримки. І якщо овуляція відбулася в середині циклу, то на цей час вже все буде ясно. Результати аналізу крові на ХГЛ - це найбільш достовірні, єдино точні перші ознаки вагітності після зачаття до початку затримки менструації.

Містичний ознака - сновидіння

Багатьом матусям відомо, що самий перший симптом зародилася життя ніякого відношення до медицини та здоров'ю не має. Це наші сни. Більшість жінок стверджує, що бачило в той менструальний цикл, коли відбулося запліднення яйцеклітини, у сні рибу... Так, звичайну, живу рибу, яка плаває у водоймі або висить на гачку вудки. Вірити цьому чи ні - справа ваша.

Навіщо потрібно знати перші ознаки вагітності після зачаття?

Ми розглянули основні ймовірні і відносно достовірні симптоми. Але чи є сенс так поспішати з діагностикою, тим більше, що помилки на дуже ранніх термінах не рідкісні? Так, певний сенс у цьому є. Як відомо, на ранніх термінах дуже небезпечно приймати деякі лікарські засоби, а значить потрібно попросити лікаря скоригувати лікування, якщо воно ведеться. Майбутнім мамам не можна на ранніх термінах робити рентген, небажано застуджуватися і тим більше потрібно повністю виключити ризик зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. Є такі захворювання, які протікають безсимптомно і в період планування бажано пройти повне обстеження обом партнерам.

Ось для цього потрібно знати перші ознаки вагітності після зачаття, а щоб не хвилюватися - дитина повинна бути запланованим, а не випадковим.

Здорової і щасливої вам вагітності!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua