← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перші ознаки ворушіння плода

Перші ворушіння плоду при вагітності

Як проявляються перші ознаки ворушіння дитиниПерші ознаки ворушіння плода з трепетом чекають всі майбутні мами. Рухи малюка важливо зафіксувати не тільки для власного спокою, але і з медичною метою. До речі, про це просять і лікарі своїх пацієнток. Адже перші ворушіння плоду при вагітності - це термін, з якого відраховується приблизна дата пологів. У випадку з первобеременной, це 20 тижнів, а з повторнобеременной - 18. Звичайно, ці цифри дуже приблизні. Тут маються на увазі акушерські тижні вагітності, а такий строк розраховується з першого дня менструального циклу.

У скільки тижнів починає ворушитися дитина взагалі? Приблизно в 7-8. Проте в цей період малюк ще занадто маленький, дуже легко торкається стінок матки. А значить, майбутня мама ще зовсім нічого не відчуває. Однак побачити своїми очима, як б'ється крихітне сердечко малюка і його поки ще хаотичні рухи можна під час ультразвукового дослідження в першому триместрі.

Деякі жінки стверджують, що ворушіння маляти починають помічати вже з 15-16 тижнів вагітності. Частково, це правда. Під час наступних вагітностей перші ворушіння жінки помічають на кілька тижнів раніше - адже ознака їх вже добре відомий. Навколишнім людям ворушіння маляти непомітні, легкі рухи в животі помічає тільки мама. Вони схожі на лоскотання, погладжування.

Деякі молоді матусі скаржаться на те, що не помічають ворушінь і на 21 тижні вагітності. В такому випадку краще звернутися до лікаря, звичайно. Але якщо вагітність протікає нормально, на УЗД відсутні відхилення, то причин для занепокоєння немає. Адже виношують первістка жінки не знають напевно, як проявляються перші ознаки ворушіння дитини і можуть їх просто не помічати. А у деяких жінок така особливість може бути пов'язана із зайвою вагою. Жінки крупної статури помічають ворушіння трохи пізніше, ніж худі.

Зі збільшенням терміну малюк починає рухатися активніше і частіше. Особливо це проявляється на 6-7 місяці вагітності. Перед пологами активність малюка зменшується, так як місця в матці залишається зовсім небагато. Однак і на термінах 37-40 тижнів є мінімум кількості рухів плода на добу. Запам'ятайте цифру 10. Якщо ваш малюк ворушиться менше - попросіть лікаря про позаплановому проведенні УЗД або КТГ. Можливо, причиною цього є хронічний брак кисню і харчування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua