← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перші ворушіння плоду при вагітності

Коли відчуваються перші ворушіння плоду під час вагітності

Перше ворушіння плоду при першій вагітностіПерші ворушіння плоду при вагітності з'являються на дуже ранньому терміні - приблизно 7-8 тижнів. Але рухи ці хаотичні, і так як малюк важить зовсім небагато, його мама нічого не відчуває.

Перше ворушіння при першій вагітності, яка вже може відчути майбутня мама, виникає на терміні 20 акушерських тижнів. Нагадаємо, що акушерські тижні вважаються з першого дня останньої менструації у жінки, а значить, акушерський термін на 2 тижні більше реального (якщо рахувати від зачаття). Перші ворушіння при другій вагітності з'являються на 2 тижні раніше - у 18 акушерських тижнів. Дані терміни вважаються точними. За ним лікарі вираховують приблизну дату пологів.
Але чому тоді деякі жінки стверджують, що їх діти почали ворушитися в 15-16 тижнів? Що думають лікарі з цього приводу? А лікарі вважають, що таке навряд чи можливо, швидше за все, за рухи плода приймають роботу травної системи. Або ж жінки вважають термін не в акушерських тижнях.

І все ж, перші ворушіння плоду при вагітності відчуття які приносять жінкам? Все описують їх по-різному. Хто-то як порхающую в животі метелика, хтось як дотики пір'їнкою, хтось як рибку, а хтось як булькання в животі. Але коли дитина починає ворушитися, це почуття переплутати з чимось іншим неможливо. Вже дуже специфічні відчуття.

Але що робити, якщо терміни вже підійшли, а дитинка все ще ніяк не дає про себе знати? Іноді буває, що мама до 21-23 тижні нічого не відчуває. Ось така індивідуальна особливість. Але коли друга вагітність перші ворушіння зазвичай завжди помічають раніше терміну.
В іншому випадку таку вагітність лікар повинен більш уважно спостерігати. Чому жінка нічого не відчуває? Бути може, що з дитиною не все гаразд? Визначити, чи все в нормі лікар зможе прямо в своєму кабінеті, причому зовсім необов'язково використовуючи для цього апаратуру для ультразвукової діагностики або кардіотокографії.

Зазвичай спочатку лікар вимірює висоту дна матки. Якщо вона відповідає нормі (терміну) - значить малюк розвинений згідно свого гестационному віку. Потім лікар слухає серцебиття дитини за допомогою акушерського стетоскопа. В 18-20 тижнів воно вже добре прослуховується, якщо плацента не знаходиться на передній стінці матки, що може заважати прослуховування. У нормі частота серцебиття у дитини 120-160 ударів в хвилину. Якщо лікарю щось не сподобається, потрібно буде зробити КТГ і (або) УЗД.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua