← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перші ознаки вагітності до затримки

Перші, найбільш ймовірні ознаки вагітності до затримки місячних

Перші ознаки вагітності до затримкиПерші ознаки вагітності до затримки місячних з'являються вже через кілька днів після запліднення яйцеклітини, але вони настільки непримітні і так схожі з симптомами інших станів, що на них часто не звертають уваги ті, хто ставати батьками поки не планував. Однак, чим раніше ви дізнаєтеся про свій цікавий стан, тим краще. Давайте спочатку розберемо чому так важливо знати перші ознаки вагітності до затримки і після неї, і які, власне, ці симптоми.

Роль ранньої діагностики

На ранніх термінах вагітності у плода формуються всі життєво необхідні органи, і від здоров'я і способу життя його матері буде залежати його здоров'я. Приміром, якщо на тому тижні, коли формується сердечко, вперше перехворіти герпесом або ГРЗ, то є ймовірність того, що дитина народиться з вадами серця. І є також ряд інших патологій, які виникають саме через атаки вірусу на перших недельках. Адже в такі ранні терміни ще не сформована плацента, і малюк схильний до будь-яких негативних впливів. Це перший момент, чому так важливо знати перші ознаки вагітності до затримки місячних.

Другий момент - жінки, які не планують ставати матерями. Що вже там говорити, далеко не всім подобається постійно охоронятися: хтось сподівається на авось, а кого-то підводить контрацепції... Адже навіть сучасні контрацептиви не мають 100% ефективності. Презерватив, приміром, може порватися, а таблетки (оральний контрацептив) не спрацювати через взаємодії з іншим лікарським препаратом. Жінки, які не планують дитину, можуть не особливо стежити за своїм здоров'ям, тому потрібно якомога раніше помітити перші ознаки вагітності до затримки. А хто-то зовсім і не хоче дитини, аборт ж з тим меншими можливими ускладненнями проходить, чим менше термін гестації...

За якими ознаками можна запідозрити у себе вагітність

1. Базальна температура тримається на рівні 37 градусів або трохи вище. Але тут можуть бути і помилки. Жінки, які ніколи не стикалися з вимірюванням ректальної температури, часто допускають помилки, які провокують неправильні результати. Скажімо, бути підвищеною базальна температура може не із-за вагітності, а через статевого акту, який відбувся за кілька годин до вимірювання або з-за похибок самого градусника. Грань між «так» і «ні» занадто тонка. Обов'язково потрібно враховувати те, що правильний результат можна отримати тільки при ранковому вимірі. Причому до нього жінка повинна не менш шести годин перебувати в спокійному, лежачому положенні. Знизити достовірність може навіть похід в туалет за 2 години до вимірювань. Тому, вже постарайтеся забезпечити собі в цю ніч спокійний сон і не забудьте покласти градусник біля ліжка. Цей перший ознака вагітності до затримки має сенс шукати мінімум за 3 дні до її початку.

2. Тест на вагітність став позитивним. Але тільки не варто думати, що це відбудеться відразу ж після статевого акту. Аж ніяк. Позитивним тест стане лише через 10-14 днів після зачаття. Тобто, робити його має сенс не раніше того терміну, що і вимірювати базальну температуру, тобто дані перші ознаки вагітності до затримки місячних з'являються не менш ніж за 2-3 дні до очікуваного початку. Врахуйте, що лікарі, так і виробники тестів рекомендують проводити цю діагностику тільки після початку затримки, так як тільки тоді він показує точний результат, а раніше майбутні мами можуть бачити на тест-смужці тільки одну лінію, тобто негативний результат, тоді як зачаття відбулося. Такі помилки спостерігаються по причині того, що в сечі жінки ще дуже мала концентрація гормону ХГЛ і прості, типові, недорогі тести не можуть його вловити, чутливість їх недостатня. Якщо вже ви вирішили ризикнути, терпіти несила, то купуйте екземпляри з найвищою чутливістю. Зазвичай такий відрізняються струменеві тести.

Крім хибнонегативних результатів на ранніх термінах трапляються і «проміжні». Як відомо, про цікавому положенні свідчить прояв двох смужок. Одна - результат негативний. Але іноді трапляється так, що друга смужка з'являється, але вже дуже слабка або з'являється по закінченню часу, яке дано для аналізу результату (зазвичай це близько 15 хвилин). І якщо в першому випадку цей результат можна зарахувати до перших ознак вагітності до затримки, то другий, як достовірний розглядати не варто. Необхідно суворо дотримуватися інструкції.

3. Аналіз крові на ХГЛ показує позитивний результат. Так буває тільки у разі наявності деяких не надто поширених захворювань (наприклад, пухлин надниркових залоз) або у разі зачаття. Такі (гормональні) перші ознаки вагітності до затримки місячних є найбільш достовірними. Правильний результат тест показує також приблизно на 10 день після зачаття, так як хоріонічний гонадотропін починає вироблятися тільки після того, як запліднена яйцеклітина потрапить в матку, закріпитись там і почне розвиватися. Існують певні норми цього гормону для кожної тижні. За ним навіть визначають терміни гестації плоду на зовсім ранніх термінах. Якщо рівень занадто малий для цього терміну, то лікар може запідозрити позаматкову або завмерлу вагітність.

Це були три найбільш достовірних перші ознаки вагітності до затримки але є ще ряд відносних. Давайте розглянемо їх.

1. Болі в молочних залоз. Одні жінки помічають як їх молочні залози стають щільними і навіть болючими, в інших з сосків починає виділятися молозиво, а у кого-то навіть виростає розмір грудей. Таке часто трапляється на ранніх термінах, але може бути і симптомом небезпечних захворювань молочних залоз. Так що, якщо менструація все-таки прийшла, цікаве положення не підтвердилося, а болі або неприємні відчуття залишилися, то необхідно звернутися за консультацією до лікаря-гінеколога, а ще краще - до маммологу і, як мінімум, зробити УЗД молочних залоз або мамографію (залежно від віку).

2. Токсикоз. Зазвичай на дуже маленьких термінах гестації нудота якщо і є, то дуже слабо виражена. Її можна легко списати на легке харчове отруєння. З іншого боку, можна сплутати перші ознаки вагітності до затримки місячних з цим отруєнням. До токсикозу можна віднести і періодично накатывающее досить сильний і безпідставне відчуття сильної втоми, а також помітне підвищення апетиту.

3. Болі в нижній частині живота. Таке часто спостерігається в перший час після зачаття, але може бути і симптомом загрозливого викидня або наближення менструації. При вагітності болі, за умови відсутності патології, з'являються досить рідко, не регулярно і швидко проходять без прийому спазмолітиків.

4. Імплантанційне кровотеча. Хоча, кровотечею це складно назвати... Справа в тому, що під час впровадження яйцеклітини в стінку матки деякі жінки можуть відчувати неприємні відчуття внизу живота і виявити на своєму нижньому білизна кілька крапель крові. Цей перший ознака вагітності до затримки місячних буває у одиниць, найчастіше це явище плутають з міжменструальних кровотечею, причини якого зовсім в іншому, або починається з менструацією. Однак, все закінчується цими декількома крапельками, а справжнє кровотеча не починається.

Такі перші ознаки вагітності до затримки - достовірні і ймовірні.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua