← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Пімафуцин при вагітності

Пімафуцин для лікування молочниці при вагітності

Можна пімафуцин при вагітностіПімафуцин при вагітності призначають досить часто, так як це один з найбільш ефективних і безпечних препаратів проти кандидозу для майбутніх мам. Розглянемо докладніше захворювання, від якого лікує даний препарат, як його правильно приймати, які можливі побічні дії може давати пімафуцин під час вагітності, і чи є протипоказання до його використання.

Отже, молочниця, або кандидоз - це захворювання, яке провокують умовно-патогенні мікроорганізми, що мешкають на слизових оболонках практично кожної людини - і жінок, і чоловіків. Але іноді виникають такі ситуації, коли вони починають дуже швидко розмножуватися, викликаючи тим самим неприємні і хворобливі відчуття. Основні симптоми молочниці - це печіння, свербіж в області статевих губ і піхви, білі слизові або творожистие виділення з кислим запахом. Провокуючими факторами виступає прийом антибіотиків і різних антибактеріальних препаратів, іноді статеві акти і... вагітність.

Але ж при вагітності небажано приймати лікарські засоби. Як вчинити? Насправді, є ряд протигрибкових препаратів, які дозволені до використання майбутніми мамами. Приміром, нерідко призначаються пімафуцин свічки при вагітності на будь-яких її термінах. В тому числі і на перших тижнях після зачаття, якщо це необхідно. Адже в інструкції до препарату сказано, що негативного впливу на плід виявлено не було. Однак багато жінок не хочуть ризикувати, використовуючи пімафуцин при вагітності на ранніх термінах, 1 триместр - все ж найвідповідальніший період у розвитку дитини, коли на його здоров'я може позначитися самий найменший негативний фактор. І без великої необхідності використовувати ліки не потрібно. Те ж стосується і кандидозу. Потрібно знати в яких випадках лікування молочниці при вагітності потрібно обов'язково проводити, а коли ні.

Показаннями до використання протигрибкових препаратів є описані нами раніше симптоми укупі з результатами мазка, підтверджує, що причиною хвороби є саме кандиди (їх фіксується велика кількість у виділеннях з піхви). Якщо ж у жінки немає вираженої симптоматики, вона ні на що не скаржиться, а лікар зауважує при огляді характерні виділення і аналіз доводить що у жінки кандидоз, лікування, найчастіше, не проводиться. Аналізи лікувати не потрібно, відсутність симптоматики - основний критерій, на який звертають увагу. До речі, аналіз може виявити і інших хвороботворних збудників, незважаючи на схожу симптоматику. Наприклад, при бактеріальному вагінозі теж бувають білі виділення і свербіж. Але препарати для лікування використовуються вже інші.

Що ж стосується того, чи можна пімафуцин при вагітності використовувати в свічках, у вигляді крему або краще вагінальні свічки - лікарі дивляться по ситуації. В цілому, ні в якому вигляді препарат не небезпечний. Однак потрібно враховувати, що при вагінальному кандидозі найбільш ефективно повинно бути місцеве лікування, яке проводиться протягом декількох днів. Жінкам рекомендується 1 раз на добу, на ніч ставити свічку. Важливо використання свічок саме перед сном, так як після введення небажано вставати: препарат, який рівномірно розподілився в порожнині піхви, може випливати, таким чином знижується його ефективність. На час лікування варто припинити статеве життя. Якщо у статевого партнера також є симптоми кандидозу, йому необхідно використовувати для лікування протигрибкові препарати у вигляді крему.
У більш запущених ситуаціях, при частих рецидивах захворювання, можуть бути призначені пімафуцин таблетки при вагітності для комплексного лікування.

Що ж стосується ефективності препарату, то вона доведена численними дослідженнями. Проте в деяких випадках він не допомагає, препарат доводиться міняти. Пімафуцин при вагітності відгуки не завжди отримує хороші, бо як може бути відсутнім чутливість до діючої речовини. Якщо молочниця довго не проходить, у жінки беруть аналіз на чутливість до різними протигрибкових препаратів для подальшого ефективного лікування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua