← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Плацента низько розташована

Низька плацентация: чим загрожує, заходи профілактики, розродження

Низьке розташування плаценти при вагітностіПлацента низько розташована - цей діагноз чують у другому триместрі сотні жінок. Ця патологія може бути досить небезпечною у деяких випадках, в інших же проходить без усякого лікування і не приносить проблем. Давайте розберемося в тому що таке плацента, яке її нормальне розташування і патологічне, чим загрожує патологія і як уникнути проблем.

Плацента являє собою тимчасовий орган, за допомогою якого організм матері передає організму дитини речовини, необхідні для життя, виводить все непотрібне і дає кисень. Крім того, плацента виробляє гормони, необхідні для прогресування вагітності і захищає від інфекцій. У нормі плацента починає розвиватися на відстані не менше 6 см від внутрішнього зіва матки (внутрішньої частини шийки матки), в іншому випадку лікарі ставлять діагноз «низька плацентация», і це загрожує низкою проблем під час виношування, такими як кровотечі і неправильне передлежання плода, які нерідко призводять до оперативного розродження, а у важких випадках - навіть до смерті матері і дитини.

Чому виникає низьке передлежання плаценти у вагітної жінки? Дана патологія більше характерна для жінок у віці старше 30 років, які неодноразово народжували і робили аборти. Неодноразові запальні процеси, новоутворення матки призводять до деградації тканин, і заплідненої яйцеклітини нічого не залишається, як шукати найбільш сприятливий для розвитку місце, і їм як раз може виявитися внутрішній зів. Низьке розташування плаценти причини має численні, і кожна жінка, яка піклується про своє здоров'я і бажає в майбутньому мати дітей, повинна розуміти, що будь-гінекологічне захворювання, будь-яке втручання в матку, може привести до небезпечних наслідків у майбутньому.

Але не все так погано, плацента низька нерідко буває до третього триместру, але до 32 тижнів сама піднімається, це пов'язано з ростом матки. За статистикою лише у 5 відсотків жінок ця патологія зберігається до самих пологів. Крім того, не всякий, навіть збереглася до останнього триместру низьке розташування плаценти при вагітності дуже небезпечно для жінки і дитини і є абсолютним показанням до кесаревого розтину. Дитяче місце не може повністю закрити внутрішній зів, а тільки краєчком його торкатися, в таких випадках досвідчений лікар зможе взятися прийняти у жінки пологи природним шляхом.

Ведення вагітності при низькій плацентації завжди дуже уважний. Жінці належить багато разів пройти УЗД, обмежувати фізичну активність і припинити статеве життя. Тривалий час підвищений тонус матки може провокувати відшарування неправильно розташованої плаценти, звідти і кровотечі, і можливо смерть плода в результаті гострої гіпоксії, якщо відшарування плаценти велика. Кровотеча може спровокувати навіть гінекологічний огляд шийки матки, тому без особливих на те причин лікарі намагаються не проводити огляди на кріслі.

Слухайтеся лікарів і сподівайтеся на краще. Багато жінок народжують самостійно або з допомогою операції кесарева розтину здорових діток при низькому передлежанні плаценти.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua