← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Плацента по передній стінці

Розташування плаценти по передній стінці

Плацента розташована по передній стінці маткиПлацента по передній стінці - що це означає? Добре це чи ні? Норма чи патологія? Давайте розбиратися.

З самого моменту імплантації яйцеклітини в слизову оболонку матки, починає розвиватися не тільки ембріон (дитина), але і хоріон (майбутня плацента). І приблизно до 8-12 тижня цей новий тимчасовий орган у жінок починає функціонувати в повну силу - як ендокринний орган (виробляє гормони), як захист від інфекцій, і найголовніше - як провідник їжі і кисню.

Прикріпитися може плацента по передній стінці матки, задній, дні (верхньої частини органу) або в області внутрішнього зіву. І тільки останній варіант прикріплення є несприятливим. Низько розташоване дитяче місце перешкоджає природним пологам, стає причиною частих і рясних кровотеч (а відповідно - викиднів, екстрених оперативних родоразрешений), тазового, косого або поперечного передлежання плоду.

І все ж, що краще - коли плацента розташована по передній стінці або по задній? У медичній літературі можна знайти інформацію, що по задній. Насправді ж, і той і інший варіант хороші. Головне, щоб не занадто низько, не менше 6-7 см від внутрішнього зіва (внутрішньої частини шийки матки). Але і низьке розташування не завжди повинно викликати тривогу, адже до 32 тижні в 95 відсотках випадків передлежання плаценти по передній стінці і задній змінюється - вона мігрує вгору, тим самим роблячи можливими природні пологи.

Як правило, дитяче місце починає розвиватися в найбільш зручному для нього місці. А це ніяк не може бути запалений ендометрій, або стінка матки, деформована міомою, тому іноді і виходить, що плацента прикріплюється у небезпечному, несприятливому для неї місці. Погано, якщо формування її відбувається в області рубця, який залишився, наприклад, після кесаревого розтину або видалення міоми матки.

Але ми говоримо про розташування плаценти по передній стінці, тому слід уточнити, що, мабуть, єдиним невеликим мінусом такого передлежання можуть стати труднощі з прослуховуванням серцебиття дитини за допомогою акушерського стетоскопа.

Міфом є те, що подібним чином розташована плацента служить ще і механічним захистом, наприклад, від випадкових ударів. Таку роль скоріше грає жировий прошарок на стінці матки і навколоплідні води. Раніше збільшуватися з цієї причини живіт теж не починає. І число викиднів при плаценти по передній стінці не більше, ніж по задній.

Таким чином, висновок повинен бути наступним: те, на якій стінці розташована плацента, ролі в розвитку вагітності не грає, лише б не занадто низько і добре виконувала свої функції.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua