← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Плацента по задній стінці

Розташування плаценти по задній стінці

Плацента розташована по задній стінці маткиПлацента по задній стінці - типове розташування даного органу під час вагітності. Добре це чи погано? Чим відрізняється задня стінка матки від передньої, які можуть виникнути проблеми під час виношування, читайте в нашій статті.

У різних медичних джерелах можна зустріти інформацію про те, що нібито саме таке розташування дитячого місця ідеально в усіх сенсах. Однак і розташування по передній стінці не менш сприятливо. Головне - це не якась стінка, а як високо від внутрішнього зіва знаходиться край дитячого місця. Так, плацента по задній стінці матки, розташована на висоті 4 см від внутрішнього зіва, або перекриває його частково - це велика проблема. Якщо дана ситуація зберігається до кінця вагітності - може бути рекомендовано кесарів розтин. Проте для оперативного втручання (кесаревого розтину) зручніше саме таке розташування дитячого місця, так як виконується розріз черевної стінки, в процесі якого воно може бути випадково пошкоджене. Ще відносно низького передлежання потрібно сказати наступне - не має значення те, що плацента розташована по задній стінці матки або по передній, вона має властивість і в тому, і в іншому випадку підніматися за рахунок загального розтягування дітородного органу. І тільки в п'яти випадках зі ста дитяче місце до самих пологів перекриває частково або повністю шийку матки. Для довідки: при частковому передлежанні можливі природні пологи в деяких випадках.

Тепер докладніше про те, як «вибирається» місце для розвитку хоріона - чому формується передлежання плаценти по задній стінці саме або по передній. Хоріон починає розвиватися в найбільш сприятливому для нього місці. Якщо тканини матки пошкоджені, наприклад, у результаті недавнього вискоблювання, імплантація яйцеклітини може статися якраз не на найбільш фізіологічною для цього задньої поверхні органа, а на передній, або зовсім в дні або в нижній частині.

Розташування плаценти по задній стінці викликає безліч міфів. Ось деякі з них.

1. Дитяче місце краще захищено. Якщо по животу випадково вдарять - на плаценті це негативно не позначиться. І ріст матки також не призведе до отслойкам (так, так, деякі жінки впевнені, що раз живіт росте, то плацента розташована на його стінці, буде відшаровуватися). Це не так.

2. Ворушіння плода починають відчуватися раніше і набагато отчетлевее. Насправді, це залежить від індивідуальної чутливості жінки, а також від того, яка по рахунку вагітність. Якщо жінка раніше вже виношувала дитину і знає як відчуваються його руху, то ворушіння вона відчує в 18 тижнів вагітності, а може бути навіть і раніше. Первородящая ж жінка відчує свою дитину в 20 тижнів. В подальшому виразність рухів, сила поштовхів буде залежати від самопочуття дитини (при гіпоксії - кисневому голодуванні дітки дуже сильно пинаются), а також безпосередньо розташування дитини (актуально після 33-34 тижні).

А що ж тоді є правдою в різниці розташування плаценти? Правдою є краще прослуховування сердечка дитини, спрощення промацування частин тіла, передлежання - це важливо для гінеколога, але не є критичним.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua