← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Плодове яйце неправильної форми

Причини і наслідки неправильної форми плідного яйця

Деформований плодове яйцеПлодове яйце неправильної форми - словосполучення часто зустрічається в укладенні ультразвукових досліджень жінок в першому триместрі вагітності. Звучить лякаюче... Для багатьох це синонім патологій, неповноцінності плода. Але лікарі стверджують, що нічого дивного і страшного в цьому «діагноз» ні, в більшості випадків... Давайте розбиратися.

У книгах з акушерства та гінекології можна прочитати, що форма плодового яйця овальна або округла. Але зовнішній вигляд його може змінитися. І відбувається це не через неповноцінності майбутньої дитини, а локального тонусу матки, що виникає найчастіше внаслідок впливу на шкірні покриви того ж УЗД-датчика. Деформований плодове яйце буквально через кілька хвилин після обстеження стає нормальним.

Може бути небезпечний тонус матки? Не завжди. Сучасні лікарі вважають, що тонус може тільки тоді принести шкоду, якщо приводить до розкриття шийки матки або приносить больові відчуття, заважає повсякденному житті. В таких випадках лікарі призначають препарати прогестерону - частіше Утрожестан, Дюфастон. Також рекомендується зниження фізичної активності та відмова від статевого життя на той час, поки зберігається загроза переривання вагітності. Більш показовим у цьому плані є кровотеча з статевих шляхів, яка виникає при відшарування хоріону.

Але навіть якщо плідне яйце овальної форми, жінка себе добре почуває, тонусу немає, це не означає, що все добре, і вагітність розвивається. Головним свідченням цього є наявність серцебиття у ембріона. Його можна побачити в 5-6 тижнів вагітності на УЗД. Але перш, потрібно побачити самого ембріона, так як в деяких випадках плодове яйце виявляється порожнім - тобто ембріон в ньому на самих ранніх термінах перестає розвиватися. У цьому випадку ніякі ліки не допоможуть - потрібно переривати вагітність. Але при підозрі анэмбрионии, саме так називається відсутність ембріона в плодовому яйці, діагноз ставити не поспішають, так як ембріон може бути не видно з-за малого терміну вагітності або слабкого апарату для УЗД-діагностики. Жінці рекомендують пройти УЗД ще через кілька днів.

Якщо ж говорити про розмір плодового яйця, отримавши відомості про це в перші тижні вагітності, лікар може з точністю до дня поставити її термін і точно сказати чи розвивається плідне яйце. Підрахунок ведеться в міліметрах.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що лише деформований плодове яйце не може бути причиною для діагнозу «загроза переривання вагітності» або «розвивається вагітність». Є куди більш показові для цього симптоми.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua