← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чому немає токсикозу при вагітності

Чому немає токсикозу в першому триместрі

Відсутність токсикоз на ранніх термінах вагітностіЧому немає токсикозу при вагітності і чи є це ознакою можливого викидня або загибелі ембріона? З нудотою і блювотою під час виношування дитини стикаються багато жінок. Це щось начебто побічної явища вагітності. Стан може бути досить важким. Але не менше турбує жінок відсутність токсикоз на ранніх термінах вагітності, особливо якщо подруг почало мутити з початком затримки менструації. Як же заспокоїти себе в цій ситуації?

А можна заспокоїтися тим, що нудота і блювота - це, радше, покарання. Поки ви спокійно займаєтеся буденними справами, хтось не може встати з ліжка, вийти з дому і нормально харчуватися. Ранній токсикоз буває майже у всіх, але от тільки тяжкість його перебігу у всіх різна. Хтось просто іноді буде страждати від печії, хтось буде втомлюватися при звичайних фізичних навантаженнях, а у кого-то зміняться смакові уподобання. Все це абсолютно безпечно і тимчасово.

Тобто відсутність токсикозу при вагітності не повинно турбувати. Інша справа, якщо його прояви були досить яскравими і раптово, задовго до початку другого триместру, припинилися. Разом з цим з'явилися мажучі виділення з піхви, і груди стала м'якше. Ось такі ознаки можуть прямо вказувати за швидкий викидень або завмирання вагітності.

Що робити в такій ситуації? Необхідно якнайшвидше відвідати лікаря, а краще зробити ультразвукове дослідження. І якщо на ньому серцебиття плода буде визначатися - все в порядку. Можна це розцінювати як щасливе звільнення від токсикозу. А невеликі мажучі виділення (якщо вони дійсно не рясні і швидко закінчилися) симптомом патології шийки матки. Можливо, на ній є невелика ерозія, викликана статевим актом або гінекологічним оглядом.

Є ще одна цікава думка, що якщо немає токсикозу, а жінка відчуває себе чудово - у неї народиться хлопчик. Якщо ж жінка мучиться нудотою і блювотою, шкіра втрачає пружність, з'являються прищики і інші неприємності - це означає, що вона народить дівчинку, адже це саме дочка «забирає» у матері красу і здоров'я. Звичайно ж, це все забобони.

Чому немає токсикозу у першому триместрі - це не настільки важливо, якщо вагітність нормально розвивається. А от як раз-таки токсикоз може цьому перешкодити розвитку. А тому, радійте, якщо ця особливість першого триместру обійшла вас стороною. Головне - це позитивний психологічний настрій. Кажуть, що саме він допомагає поліпшити самопочуття майбутнім мамам.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua