← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чому я не можу завагітніти

Причини чому не виходить завагітніти

Причини чому я не можу завагітнітиЧому я не можу завагітніти - які причини безпліддя, як воно діагностується і як лікується? Розберемося у всьому по порядку.

Бути винним у відсутності дітей може як партнер жіночої статі, так і чоловічого. Процентне співвідношення приблизно 60 до 40. Причин жіночого безпліддя більше, ніж чоловічого. У чоловіків єдиною проблемою можуть стати малорухомі сперматозоїди та їх малу кількість. А от у жінок і відсутність овуляції, непрохідність маткових труб, новоутворення порожнини матки і ендометріоз, шийкова слиз з антитілами до сперматозоїдів чоловіка, ендокринологічні захворювання і т. д. Тому ми докладніше розглянемо жіночу частину питання.

Якщо ви ставите питанням які точні причини, чому я не можу завагітніти, то вам необхідно пройти повне обстеження. Чоловіки проходять обстеження з приводу репродуктивних проблем у лікаря-андролога, а жінки у гінеколога і, при необхідності, у ендокринолога.

Чоловіче безпліддя майже завжди виникає внаслідок яких-небудь хронічних захворювань. Це може бути варикоцеле, водянка яєчка. Подібні неприємні наслідки може мати дитяче захворювання «свинка» (епідемічний паротит). Сифіліс, тиф, туберкульоз згубно позначаються на чоловічої репродуктивної системи. Із зовнішніх факторів слід зазначити перегрівання області тазу, часте паління, вживання наркотиків та алкогольних напоїв.

При обстеженні, в першу чергу, обидва партнера здають аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом, в тому числі і приховані (протікають без симптомів). Це необхідно для можливості зачати, так і для народження здорової дитини. Статеві інфекції призводять до запальних процесів, внаслідок цього появляються спайки в маткових трубах - ось найчастіша причина чому не виходить завагітніти тривалий час. Чоловік здає спермограму.

У другу чергу виконують УЗД внутрішніх статевих органів і здаються аналізи на гормони. Таким чином лікар може дізнатися в якому стані перебуває матка, чи немає в ній новоутворень, відбувається овуляція і в якому стані яєчники. Також підтвердити або спростувати наявність овуляції можуть аналізи на гормони (це набагато надійніше, ніж вимірювати базальну температуру). І з допомогою них можна визначити ще одну дуже часту причину жіночого безпліддя - гиперпролактинемию.

Якщо матка не зовсім здорова, лікар порекомендує пройти процедуру гістероскопії. Таким чином, лікар зможе зсередини оглянути порожнину матки за допомогою крихітної відеокамери. Цей метод є набагато більш інформативним, ніж УЗД.

Як правило, незважаючи на результати обстеження, проводиться оцінка прохідності маткових труб. Виконується ця процедура різними методиками: метросальпінгографія, трансвагинальная гидролапароскопия, лапароскопія.

Крім того, може бути запропоновано зробити посткоїтальний тест. Виконується він гінекологом через 4-6 годин після незахищеного статевого акту пацієнтки. У неї береться на аналіз слиз каналу шийки матки. Лікар під великим збільшенням дивиться, чи є в слизу знерухомлені сперматозоїди і в якій кількості. Якщо так, це може означати те, що жіночий організм виробляє антитіла проти сперматозоїдів чоловіка. Такий стан лікується. Але на це піде кілька місяців.

Іноді лікар не може знайти причину безпліддя. Тоді залишається тільки чекати або погоджуватися на процедуру екстракорпорального запліднення або шукати причину в собі. Безпліддя може виникати з-за малограмотності статевих партнерів. Скажімо, деякі пари абсолютно впевнені в тому, що можна зачати при анальних або оральних контактах... Але, на щастя, у сучасному суспільстві подібна малограмотність не поширена. І безпліддя здебільшого має медичні причини виникнення.

Таким чином, самим вірним відповіддю на запитання «я не можу завагітніти, що робити» буде - скоріше звернутися до гінеколога і скрупульозно виконувати всі його рекомендації. Тим самим ви помітно підвищите свої шанси стати матір'ю.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua