← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Підготовка до пологів

Основи підготовки до пологів

Підготовка до пологівПідготовка до пологів повинна бути ретельною і своєчасною. Відповідальне ставлення до своїх майбутніх пологів практично гарантує цілком толерантні по больових відчуттів сутички і народження здорової дитини з високими балами за шкалою Апгар. У чому полягає ця підготовка?

В першу чергу, слід всі підготовчі заходи поділити на фізичні та психологічні. Фізичні вправи можна умовно розділити на підтримують загальний тонус організму, для м'язів промежини, дихальні. Розглянемо докладніше кожен вид вправ.

Зарядка для вагітних

Зарядка для вагітних не є обов'язковою «процедурою» і зовсім не є гарантом того, що пологи і вагітність будуть легкими. Адже навіть у спортсменок не рідко трапляються проблеми. Але точно відомо, що такі заняття допомагають підтримувати в хорошому тонусі організм і підвищують настрій.

Вправи для вагітних досить легкі, виключають великі навантаження на прес і м'язи спини. Виконувати їх можна майже всім жінкам, за винятком, мабуть, тільки тих, у яких бувають різко виражені скачки артеріального тиску при фізичних навантаженнях і при великому ризику викидня або передчасних пологів. Зарядку виконувати бажано починаючи з другого триместру вагітності, коли ризик викидня стає значно нижче, а самопочуття майбутньої мами краще. Виконувати слід комплекс вправ, який рекомендований спеціально для майбутніх мам - це і є своєрідна підготовка до пологів. Дуже добре використовувати при зарядці фітбол - гімнастичний м'яч. Крім того, вагітним можна займатися йогою під керівництвом інструктора і відвідувати басейн. Йога дуже розвиває витривалість, а плавання знімає напругу зі спини, що дуже актуально в останньому триместрі.

При будь «штучної» фізичної активності, чи то йога або зарядка в домашніх умовах, потрібно стежити за частотою серцевих скорочень, артеріальним тиском і самопочуттям.

Дихальні вправи

Ось що може реально знизити больові відчуття. Дуже важливо правильно дихати при пологах. Методики на перший погляд зовсім не складні, але в стресовій ситуації швидко забуваються, якщо раніше регулярно не практикувалися. Саме тому, вчитися правильно дихати в різних періодах пологів слід ще під час вагітності.

Якщо коротко, то існує 3 основних виду дихання, які застосовуються при переймах і потугах.

1. Глибоке спокійне дихання через ніс - в першому періоді пологів.

2. Часте дихання «по-собачому» - при тривалих потугах, а також, коли потрібно призупинити потугу.

3. Дуже глибоке дихання в період вигнання плоду.

Вправи для промежини і Кегеля

У багатьох первородящих жінок, особливо виношують великих дітей, є великий ризик розривів промежини. І виною тому часто стає не невміле родопоміч, а нееластичність промежини. Саме тому, деякі лікарі рекомендують самостійно або з допомогою чоловіка робити спеціальний масаж промежини в третьому триместрі вагітності. Все дуже просто. Необхідно потроху відтягувати промежину донизу. Щоб уникнути неприємних відчуттів, можна користуватися яким-небудь гіпоалергенним маслом. Якщо ви записані на курси підготовки до пологів, то вам напевно про це розкажуть детально.

Але не варто плутати цю «зарядку для промежини з вправами Кегеля. Вони не допоможуть легше народити, але цілком можливо посприяють швидкому відновленню в сексуальному плані після пологів - піхва швидше «зменшиться» на радість партнеру, не виникне нетримання сечі, що не рідкість у повторнородящих жінок. Найпростіше вправа, яка може навчитися робити кожна жінка, причому тренуватися в будь-якому місці і в будь-який час - це стискання і розтискання «інтимних м'язів».

Психологічна підготовка до пологів

Найголовніше - жінка повинна зрозуміти, що при пологах вона не відчуватиме болю більшою, ніж зможе витримати. Не варто читати «відгуки» інших жінок, в особливості - негативні. У кожної людини свій больовий поріг. Крім того, зараз існує можливість скористатися епідуральної анестезією при пологах, якщо страх болі дуже сильний. Анестезія робиться в такому випадку платно, але вартість її цілком доступна. Це перший етап підготовки до пологів.

Другий етап полягає у засвоєнні детальною інформацією про пологи. Ви повинні розуміти, що буде відбуватися на кожному етапі процесу, на що варто звернути увагу лікарів, як себе правильно вести і т. д. Всьому цьому навчають на курсах підготовки до пологів.

Третій етап повинен полягати в глибокому розумінні свого становища, відповідальність, яку ви несете перед майбутнім дитиною. У багатьох жінок материнські почуття починають виявлятися тільки після пологів, і це нормальне явище. Не варто соромити себе, якщо вам здається, що любов до власного, поки не народилася дитині, не так сильна, як має бути. Як тільки ви побачите дитини, притиснете його до своїх грудей, почнете годувати - материнський інстинкт обов'язково проявиться.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua