← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Підтікання навколоплідних вод: ознаки, симптоми

Підтікання навколоплідних вод. Симптоми і способи діагностики

Ознаки, симптоми підтікання навколоплідних водПідтікання навколоплідних вод ознаки не завжди має явні, між тим як ця патологія може бути дуже небезпечною для вагітної жінки та її майбутнього малюка. Чому дитині так важливо знаходитися в матці в рідкому середовищі, яку вона відіграє роль, і які симптоми підтікання навколоплідних вод існують?

Навколоплідними водами називається амніотична рідина, в якій росте і розвивається дитина в утробі матері. Вони забезпечують необхідні умови для його життєдіяльності, беруть участь в обмінних процесах і захищають плід від інфекцій і механічних впливів. Тому про те, що з себе представляє підтікання навколоплідної рідини ознаки і симптоми його повинна знати кожна майбутня мати.

При нормальному розвитку вагітності плодовий міхур розривається тільки під час пологів. Але з ряду причин не у всіх жінок все відбувається за планом. Підтікання - дуже серйозна патологія, яка загрожує перериванням вагітності, інфікуванням плода та іншими ускладненнями. Тому важливо вчасно розпізнати симптом підтікання навколоплідних вод і негайно звернутися до лікаря.

Домашня діагностика

При появі підозри на виникнення симптомів, рекомендується зробити простий тест. Після опорожнення сечового міхура потрібно хвилин на 30 лягти на суху поверхню, підійде простирадло. Якщо на ній залишаться мокрі плями - це є ознакою підтікання навколоплідних вод у вагітної.

Небезпечним симптомом є збільшення кількості виділюваної рідини протягом дня під час руху, зміни положення тіла, кашлю. Для одержання більш точного результату можна придбати в аптеці експрес-тест у вигляді гігієнічної прокладки, який допоможе легко і швидко виявити патологію.

Тобто діагностика можлива в домашніх умовах, але для отримання більш достовірного результату рекомендується звернутися до гінеколога, який використовує в роботі більш досконалі засоби.

Медичні засоби

Достовірне визначення підтікання навколоплідних вод - це не тільки лікарський огляд, але і спеціальні методи діагностики, які підбираються у відповідності з терміном вагітності. У жінки можуть взяти мазок для вивчення піхвових виділень на наявність у них амніотичної рідини. Основними способами дослідження вважаються амниотест, який допомагає виявити вміст специфічного білка, і цитологічний метод - вивчення виділень під мікроскопом.

Лікування патології

Якщо в результаті дослідження було виявлено підтікання амніотичної рідини, лікар прийме відповідні заходи. На терміні до 35-36 тижнів рекомендується госпіталізація, під час якої жінка і дитина будуть перебувати під постійним наглядом. Якщо ж підтікання вод почалося при доношеній вагітності - це є передвісником пологів. У такому випадку лікар може призначити стимуляцію родового процесу або за певними показаннями кесарів розтин.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua