← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Підтікання навколоплідних вод

Що робити, якщо навколоплідні води підтікають

Що робити, якщо підтікають навколоплідні водиПідтікання навколоплідних вод - є воно чи ні? Це питання нерідко виникає у майбутніх матусь, причому не тільки тих, що виношують першу дитину. Адже з цим явищем можна переплутати й інші, цілком природні і безпечні для матері і дитини. Як вчасно визначити, що амніотична рідина підтікає, чи потрібно і як терміново звертатися до лікаря?

Якщо ви помітили, що виділень з піхви різко стало більше, вони з'являються цівкою, мочать білизна - спробуйте провести наступний експеримент. Гарненько подмойтесь, потім насухо витріть, підкладіть собі в білизна шматочок тонкої білої матерії. Якщо неозброєним оком видно симптоми підтікання навколоплідних вод у вигляді росте в розмірах мокрого плями на ганчір'яної прокладці - потрібно їхати до лікаря.

Що зможе зробити лікар? В першу чергу, проведе гінекологічний огляд. Якщо шийка матки не вкорочена, закрита, і на око не видно з неї виділень - швидше за все, це не води. Які підтікання навколоплідних вод ознаки має, знає кожен більш-менш досвідчений гінеколог, помилки малоймовірні. Крім того, лікар може направити жінку на позапланове УЗД. Але ще краще і надійніше буде провести тест на підтікання навколоплідних вод, але, на жаль, такі інструменти для діагностики є далеко не в кожній жіночій консультації. Зате є практично в кожному пологовому будинку. Вже через 10 хвилин ви будете знати точно - води це чи ні. Якщо не хочеться їхати в пологовий будинок, можна придбати самостійно тест (амниотест) в аптеці, його вартість близько 400 рублів, і прийти на прийом до лікаря відразу з ним. Для діагностики лікар візьме у вас мазок з піхви.

Пам'ятайте, що амніотична рідина відіграє велику роль у розвитку дитини. Тільки цілісність плодового міхура гарантує ті стерильні умови, в яких розвивається плід. Вже після 12 годин з моменту прориву плодового міхура, різко зростає ризик інфікування плодових оболонок, а це загрожує сепсисом для матері і загибеллю для дитини. Зрозуміло, що краще всього після прориву міхура швидше народити, але це тільки, якщо вагітність доношена чи близька до цього. А що робити, якщо підтікають навколоплідні води на ранньому терміні вагітності? Лікарі по можливості завжди намагаються зберегти життя дитині. Жінку з підтіканням амніотичної рідини кладуть у відділення патології вагітності і постійно вводять антибіотики для профілактики різних інфекцій. Тобто вагітність продовжують наскільки можна, а після стимулюють пологову діяльність. Як мінімум бажано дотягнути вагітність до 32 тижнів - на цьому терміні плід вже цілком життєздатний.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua