← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи покаже тест на вагітність до-, при місячних

Чи покаже тест вагітність до і під час місячних

Чи покаже тест на вагітність під час місячнихПокаже тест на вагітність за 7-10 днів до місячних точний результат чи доведеться чекати першого дня затримки менструації, як сказано у всіх інструкціях? Давайте розбиратися в цьому питанні.

Для початку згадаємо, що вагітність може наступити тільки під час овуляції. А це середина менструального циклу. У середньому, місячний цикл жінки дорівнює 28 дням. Відповідно, овуляція відбувається на 14-й день. Жінок же цікавить чи може тест показати вагітність до місячних, причому задовго до них, а саме - на 18-21 день.

Щоб відповісти на це питання, треба згадати як, власне, працює тест. А діагностика заснована на визначенні в сечі жінки гормону хоріонічний гонадотропін. Вироблятися він починає тільки при вагітності. Але от невдача, зачаття відбувається далеко не відразу після статевого акту. Сперматозоїдам потрібно час, щоб дістатися до яйцеклітини. Далі потрібно час на запліднення та її переміщення в порожнину матки. Зазвичай це все займає близько одного тижня. А ХГЧ починає вироблятися тільки після того, як яйцеклітина проникнути в стінку матки (або іншого органу). Потім ще 1-3 дні ХГЛ буде рости до того рівня, якого буде достатньо для діагностики вагітності за допомогою тесту. Тобто робити тест раніше, ніж за 4 дні до передбачуваної затримки, і це при 28-денному регулярному менструальному циклі, не має ніякого сенсу.

Чи покаже тест на вагітність до затримки менструації у тому випадку, якщо цикл нерегулярний або занадто довгий? В цьому випадку все ускладнюється, так як овуляція може бути пізно, а сама жінка точно не знати, коли має початися менструації. Але можна спробувати провести діагностику через 14 днів після статевого акту, а ще краще буде здати аналіз крові на хоріонічний гонадотропін - це дасть більш достовірний результат, ніж використання тест-смужок.

Чи покаже тест вагітність під час місячних, тобто безпосередньо під час менструації? Так, інформаційна цінність тесту при матковій кровотечі не знижується. Але чи варто робити тест у цьому випадку? Адже місячні - це основний ознака відсутності вагітності. Ймовірно, в цій діагностиці є сенс тільки, якщо у жінки є реальні підстави підозрювати вагітність (токсикоз і інші симптоми). Адже іноді і при вагітності бувають кровотечі, правда це не є нормою, а ознакою погрози (чи розпочатого) викидня.

Залишилося тільки обговорити, як саме робити тест та інтерпретувати його результати. Для отримання достовірних результатів достатньо 20-30 мл сечі. У неї потрібно опустити смужку до зазначеного рівня на 20 секунд. Через кілька хвилин можна оцінювати результат. 2 смужки - значить жінка вагітна, 1 смужка - ні, а от якщо смужки взагалі не з'явилися, значить, тест був бракований і варто повторити з іншим тестом, бажано іншої фірми. Зробити повторний тест має сенс і в будь-якому іншому випадку, якщо затримка вже почалася, або є підстави припускати настання вагітності.

З результатами потрібно відразу звернутися до лікаря, щоб підтвердити діагноз або спростувати його. Причину затримки потрібно визначати, адже це може свідчити про серйозні захворювання.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua