← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи покаже тест на вагітність до затримки

Визначить чи тест на вагітність до затримки

Чи може тест показати вагітність до затримкиПокаже тест на вагітність до затримки або доведеться її чекати і тільки потім проводити діагностику? Для відповіді на це питання ми розберемося в тому, що з себе представляє тест, як його використовують сучасні жінки, і які має нюанси ця «процедура».

Давно пройшли ті часи, коли вагітність і пологи були єдиною обов'язком жінки. З тих пір багато чого змінилося, жінки тепер мають право самі вирішувати, народжувати чи не народжувати дітей. І жіноче суспільство розділилося: деякі жінки мріють про дітей, інші вирішують відкласти дітонародження до кращих часів. У будь-якому випадку дуже важливо визначити вагітність як можна раніше. Якщо жінка буде виношувати дитину, то чим раніше вона стане на облік і пройде всі обстеження, тим більше у неї шансів виносити здорову дитину. Якщо ж зберігати вагітність вона не збирається, то тим більше дізнатися про неї треба якомога раніше, адже на ранніх термінах можна зробити менш травматичний міні або медикаментозний аборт.

Постає питання, як же дізнатися про свою вагітність? Остаточний діагноз може поставити тільки лікар на основі аналізів та ультразвукового дослідження. Втім, вдома теж можна отримати попередній результат, за допомогою спеціальної тест-смужки, яку можна придбати в аптеці.

Чи може тест на вагітність не показати вагітність, коли вона насправді є? Якщо тест якісний та проведено правильно, то його достовірність близька до 100%. В чому суть тесту? Він визначає наявність в сечі жінки особливого гормону, який називають хоріонічний гонадотропін людини. Цей Гормон виробляється хоріоном - майбутньою плацентою, а значить, тільки під час вагітності. Правда, є кілька захворювань, зокрема, хорионкарцинома, які також ведуть до вироблення гормону, але вони зустрічаються досить рідко.

А може тест показати вагітність до затримки місячних чи це неможливо? Достовірність результату багато в чому залежить від того, коли проводиться тест. ХГЛ виробляється в організмі майже відразу після зачаття, правда, в сечі його концентрація стає достатньою для проведення тесту лише через два тижні, а це відповідає приблизно першого дня затримки. Виробники тестів саме в цей час і рекомендують робити тест.

Коли краще зробити тест? Може здатися, що особливої різниці немає - в який час доби зайнятися виявленням вагітності. Проте найвища концентрація ХГЛ у сечі вранці, після пробудження, значить і тест робити краще саме в цей час. Якщо ж є необхідність зробити його пізніше, то важливо скоротити прийом рідини за 2 години перед тестом, щоб не «розбавити» сечу, і бажано не ходити в туалет протягом кількох годин. Тим більше це умова потрібно дотримуватися тим, хто хоче ризикнути провести діагностику незадовго до початку затримки менструації.

А що кажуть лікарі щодо того, чи покаже тест позаматкову вагітність до затримки, і взагалі завжди при цій патології дана діагностика інформативна? Так, інформативна так само, як і при матковій вагітності. Адже і при позаматкової вагітності виробляється хоріонічний гонадотропін. Інша справа, що в разі підозри на позаматкову вагітність, треба якомога швидше звернутися до лікаря, він призначить обстеження і скаже, яким чином можна виключити ймовірність цього небезпечного діагнозу.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua