← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи покаже тест позаматкову вагітність

Показує тест позаматкову вагітність на ранніх термінах

Показує тест позаматкову вагітність на ранніх термінахПокаже тест позаматкову вагітність і наскільки можна довіряти отриманим результатом? Щоб відповісти на це питання, треба згадати як ці тести працюють.

Тест реагує на знаходження в сечі гормону хоріонічний гонадотропін. Утворюється він при формуванні трофобласта - майбутньої плаценти. А відбувається це приблизно через тиждень після запліднення яйцеклітини. Але імплантуватися яйцеклітина може не тільки в матку, як це задумано природою, але і в маткову трубу або черевну порожнину, якщо їй щось завадило дістатися до матки. Наприклад, це можуть бути спайки. Так ось, при імплантації в інший орган трофобласт не може якісно формуватися. А тому кількість виробленого їм хоріонічного гонадотропіну (ХГЛ) менше, ніж при звичайній вагітності. Тобто на питання показує тест позаматкову вагітність на ранніх термінах можна сказати, що так. Хоча не можна назвати цю діагностику абсолютно достовірною.

Зазвичай при матковій вагітності, в перші її тижні, хоріонічний гонадотропін кожні два дні подвоюється. При позаматкової ж зростання не такий інтенсивний. Таким чином, тест може показувати другу смужку менш яскравою, блідою. Хоча таке може бути при неякісному тесті або зовсім маленькому терміні вагітності (не завжди жінка може точно визначити у себе термін вагітності). Але можна точно сказати про те чи покаже тест на позаматкову вагітність до затримки - відповідь немає, так як до ймовірного закінчення менструального циклу низький рівень ХГЛ в будь-якому випадку.

Якщо вас турбує друга слабка смужка на тесті - можете переробити його через 2-3 дні, причому краще скористатися для цього продукцією іншої фірми. Якщо ж ситуація повторюється - можна звернутися за консультацією до лікаря, який, швидше за все, направить на УЗД органів малого тазу і дасть направлення на аналіз крові на ХГЛ - ця діагностика точніше, ніж домашній тест.

Залишилося з'ясувати які симптоми позаматкової вагітності ще існують. На жаль, практично жодних, які б чітко відрізняли від маткової. Іноді можуть виникати болі, частіше коли плодове яйце вже досить великих розмірів. Затримка менструації, токсикоз, збільшення молочних залоз буває і розвиток плодового яйця поза маткою.

Позаматкова вагітність ознаки явні не завжди має і при ультразвуковому дослідженні. За винятком плодового яйця. Якого лікар в порожнині матки не виявляє, незважаючи на високий рівень ХГЛ, що виключає занадто малий термін маткової вагітності (коли плідне яйце ще не видно). У такій ситуації лікар призначає лапароскопічну операцію для переривання вагітності і, можливо, видалення ураженого їй органу.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua