← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Полівітаміни для вагітних

Вітаміни для вагітних

Кращі полівітаміни для вагітнихПолівітаміни для вагітних продаються в будь-якій аптеці. Їх же призначає більшість лікарів своїм пацієнткам. Але так чи необхідні ці пігулки, якщо ще не так давно жінки спокійно обходилися без пігулок і народжували здорових дітей?

Не секрет, що вітаміни для вагітних - препарати дуже затребувані, і на нашому ринку чимало їх виробників. Так ось з-за такої жорсткої конкуренції представники фармацевтичних компаній налагоджують зв'язки з лікарями, і ті, за певні комісійні, призначають своїм пацієнткам їх препарат. Вітаміни - це не ліки, а біологічно активні добавки. Тому їх можна призначати практично всім без обмежень. Питання в тому, чи потрібно... Поговоримо про це.

Які кращі полівітаміни для вагітних - ті, які дорожчі і відомішим? Або можна обмежитися недорогим вітчизняним препаратом? Якщо вже ви вирішили приймати яку-небудь біологічно активну добавку, уважно ознайомтеся з її складом, не звертаючи уваги на запевнення, що даний комплекс повністю адаптований під вимоги організму майбутньої мами. Особливо уважно ознайомтеся з вмістом вітамінів А і Є. Перший володіє тератогенним ефектом, якщо приймається у великих дозах. А другий, що приймається надміру, може призводити до вад серцево-судинної системи у плода, гестозу у матері.

Проблема полягає в тому, що в деяких вітамінних комплексах їх зміст вище норми. Тому з'ясовувати полівітаміни для вагітних які краще потрібно, спираючись на їх склад. Але в цілому, більшість мікроелементів ми отримуємо з продуктів, причому зовсім не екзотичних. Вітаміни є скрізь. Якщо ви не харчуєтесь день у день однією картоплею, приміром, авітаміноз вам навряд чи загрожує. І читати про полівітаміни для вагітних відгуки не варто, самостійно, та навіть лабораторним шляхом, оцінити їх ефективність навряд чи виявиться можливим.

Однак існують вітаміни і мікроелементи, прийом яких майбутнім мамам є обов'язковим. Вони містяться і в комплексних препаратах, але не завжди в потрібних дозах (вони можуть бути індивідуальні). Тому не слухайте подружок, які радять полівітаміни елевіт для вагітних або які-небудь інші відомі препарати, а порадьтеся з грамотним лікарем.

Ще під час планування вагітності жінка повинна почати приймати фолієву кислоту. Причому зробити те ж бажано і її партнеру. Після зачаття жінка продовжує прийом фолієвої кислоти ще мінімум 14 тижнів. Це служить профілактикою важких патологій нервової трубки у дитини. Дозування мікроелемента може широко варіюватися. Передозування малоймовірне. Дозування може бути в рази збільшена в тому випадку, якщо в анамнезі жінки вже є народження хворої дитини.

Інший обов'язковий до приймання мікроелемент - калію йодид. Він міститься у всім відомому йодомарині. 1 таблетки (200 мкг) в день вистачає, щоб убезпечити себе і дитину від нестачі йоду. При нестачі йоду в організмі страждає щитовидна залоза, а у дитини після народження може бути значна затримка розумового розвитку. Пам'ятайте, якщо ви вже приймаєте комплексні вітаміни, то там вже напевно міститься йод, подивіться скільки, щоб не було передозування.

Крім цього, протягом вагітності може знадобитися прийом препаратів заліза (залізодефіцитної анемії) і кальцію. Головне - не починати пити вітаміни самостійно, без контролю і відома лікаря. І тим більше не збільшувати дозування. Принцип «чим більше - тим краще» в цьому випадку не працює і може призвести до катастрофічних наслідків.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua