← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Статеві губи при вагітності

Чому опухають і болять статеві губи під час вагітності

Збільшуються і болять статеві губи при вагітностіСтатеві губи при вагітності зовні дещо змінюються. Досвідчені гінекологи тільки по їх зовнішньому вигляді можуть запідозрити у жінки вагітність, навіть якщо та ще зовсім невеликого терміну. Про цю інтимної частини жіночого тіла, а також деяких її особливостях і нездужання ми поговоримо в цій статті.

Зазвичай при вагітності статеві губи збільшуються і можуть трохи потемніти або навіть придбати синюшний відтінок. Це відбувається завдяки посиленого притоку крові до статевих органів жінки. Це ймовірний ознака вагітності, на який звертають увагу лікарі. Хоча й не 100% достовірний, так як таке може статися і з інших причин, бути ознакою захворювання або хворобливого стану. Так може починатися варикоз статевих губ під час вагітності.

Так, ви правильно зрозуміли, варикоз буває не тільки на ногах. Така неприємність може трапитися і з самою інтимною частиною жіночого тіла. В середньому, кожна третя вагітність протікає з таким ускладненням. Благо в більшості випадків варикоз проходить в легкій формі, не болять статеві губи при вагітності, нічого не заважає природних пологів, і після них варикоз практично зникає самостійно. Однак у деяких ситуаціях, коли виражений варикоз, лікарі можуть рекомендувати кесарів розтин, а під час вагітності регулярну здачу коагулограми, використання компресійного білизни, мазей, що містять гепарин. Даною медичною проблемою займаються лікарі-флебологи.

Іншою причиною того, що опухли статеві губи при вагітності, можуть бути інфекційні захворювання. Наприклад, генітальний герпес. Але у цьому випадку, крім припухання, з'являються й інші симптоми - висипання у вигляді пухирців, підвищення температури тіла (зазвичай тільки у разі первинного зараження), виражений свербіж статевих губ при вагітності, ерозії і виразки на слизовій. Діагноз ставить лікар при огляді та за результатами спеціального мазка. Потрібно відзначити той факт, що генітальний герпес, особливо при зараженні під час вагітності, дуже небезпечний для плоду. Може викликати викидень, передчасні пологи, спровокувати внутрішньоутробну загибель плода і поразка його органів.

Менш небезпечна інша поширена причина припухання і свербіння статевих губ у майбутніх мам. Це банальна молочниця, загострюється при вагітності із-за зниження захисних функцій організму. Але тут обов'язковим симптомом виступають ще рясні білі виділення з піхви, вони і приводять у результаті до свербіння, розчісування статевих губ і в результаті їх припуханию. Лікується досить успішно за кілька днів протигрибковими препаратами.

Якщо ви помітили у себе подібні неприємні відчуття - не зволікайте з візитом до лікаря, адже від вашого здоров'я безпосередньо залежить здоров'я вашої майбутньої дитини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua