← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Порвався презерватив, що робити

Що робити, якщо під час сексу порвався презерватив

Що робити, якщо порвався презервативПорвався презерватив, що робити в такому випадку і яка ймовірність вагітності? На жаль, навіть самі надійні засоби контрацепції можуть підводити. Уявімо, що таке вже сталося. Якими повинні бути ваші дії?

Для початку потрібно згадати, коли почалися останні місячні, щоб порахувати який зараз день циклу. Ця рада актуальна тільки для тих жінок, у яких менструації приходять через рівні проміжки часу. Так як відомо, що овуляція відбувається в середині циклу, зазвичай з 12 по 16 день (у випадку з 28-денним менструальним циклом). Якщо статевий акт відбувся в цей «небезпечний» проміжок - вагітність можлива. Але чи можна завагітніти, якщо порвався презерватив на початку або наприкінці циклу? Ймовірність невелика. Але якщо все ж дуже тривожно - потрібно прийняти спеціально призначені для таких випадків медичні препарати.

Це так звані засоби екстреної контрацепції - гормональні таблетки. Допомагають вони майже завжди, хоча і мають масу побічних ефектів - наприклад, можуть провокувати сильні маткові кровотечі і порушення менструального циклу. Дуже важливо випити таблетки якомога раніше, відразу після статевого акту, під час якого порвався презерватив.

Ще одним способом уникнути вагітності в даній ситуації буде установка внутрішньоматкової спіралі протягом 1-2 діб після статевого акту. Такий варіант добре підійде народжували жінки, якій необхідна надійна контрацепція на тривалий термін. Природно, обов'язковою умовою є відсутність протипоказань до установки ВМС. У такому випадку, навіть якщо запліднення відбудеться, яйцеклітина не зможе імплантуватися в стінку матки з-за встановленою спіралі.

А що робити, якщо під час сексу порвався презерватив, але при цьому сім'явиверження ще не сталося? Звичайно ж, вже не захищений статевий акт потрібно відразу ж припинити і скористатися цілим презервативом. Вагітності при своєчасному виявленні дефекту цього контрацептивного засобу практично немає.

Є й неефективні способи уникнути вагітності. Наприклад, багато жінок вважають, що зачаття не настане, якщо відразу після статевого акту проспринцюватися. Проте цього недостатньо, оскільки сперма напевно вже потрапила в матку. Тим більше не має сенсу мочитися - це ще можна назвати профілактикою циститу в деяких випадках, але ніяк не вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua