← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Субінволюція матки

версія для друку

Субінволюція маткиНормальний зворотний розвиток матки після пологів є важливою умовою нормального відтоку виділень з матки й звільнення її від кров'яних згустків. Субінволюція матки та зниження її скоротливих здібностей вказують на можливий розвиток післяпологових запальних ускладнень.

Тому при появі підозри на наявність субінволюції матки необхідно проведення УЗ-дослідження для виявлення причин, що впливають на розвиток цих ускладнень ( залишки плаценти, плодових оболонок ).

При наявності субінволюції матки, а також при розвитку запальних ускладнень проводять заходи, спрямовані на ліквідацію цих ускладнень. При цьому призначають препарати, які посилюють скорочення мускулатури матки ( окситоцин, метилергометрин ). У рідкісних випадках може знадобитися промивання порожнини матки лікарськими препаратами, а також вакуумне видалення з порожнини матки її вмісту.

Може також виникнути необхідність у проведенні гістероскопії - огляду порожнини матки за допомогою оптичного приладу. Всі перераховані процедури проводять на тлі лікування антибіотиками. Під час лікування ( кожні 2-3 дні ), а також після його закінчення в обов'язковому порядку проводять контрольне ультразвукове дослідження матки.

Тривалість лікування індивідуальна для кожної жінки, але звичайно не перевищує 7-10 днів, враховуючи тривалість застосування антибактеріальних засобів. Післяпологова субінволюція матки розглядається як стадія, що передує ендометриту, пов'язаного з порушенням відтоку маточного відокремлюваного.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua