← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Післяпологові кровотечі

версія для друку

Післяпологові кровотечі


Післяпологові ускладнення: кровотечі після пологів


Післяпологові кровотечі, Післяпологовий період, Кровотечі після пологівВажливу роль ультразвукове дослідження грає профілактики пізніх післяпологових кровотеч ( виникли більш ніж через 2 години після народження плаценти з усіма оболонками ), оскільки ультразвук дозволяє виявити у порожнині матки залишки плацентарної тканини, шматочки плодових оболонок, які є основними причинами перерахованих ускладнень. Мова йде про пізньому післяпологовому періоді, тобто про 6-8-тижнях після пологів.

Раннє виявлення змін в порожнині матки при ультразвуковому дослідженні дозволяє вчасно поставити правильний діагноз і призначити відповідне лікування. До таких змін належать:

  • наявність в порожнині матки великої кількості згустків крові, відсутність динаміки їх виділення;

  • розширення порожнини матки ( в нормі порожнину матки має щілиноподібну форму );

  • наявність в порожнині залишків плацентарної тканини та/або шматочків плодових оболонок;

  • невідповідність розмірів матки терміну сталися після пологів.

Кровотечі в післяпологовому періоді виникають найчастіше при наявності в порожнині матки залишків плацентарної тканини, плодових оболонок. При відділенні плаценти розрив маткових судин, що зв'язують матку з плацентою, відбувається на рівні їх звуження, де вони мають спіральне будова.

Така особливість їх будови судинах дає можливість скорочуватися і зміщуватися в більш глибокі м'язові шари, де вони піддаються додатковому здавлення з боку м'язової тканини матки.

Одночасно з цими процесами відбувається тромбоутворення в дрібних судинах, що призводить до зупинки кровотечі. При нормальному перебігу післяродового періоду ці процеси відбуваються одночасно.

Якщо ж в порожнині матки залишаються шматочки плаценти або плодових оболонок, вони перешкоджають цим процесам і виникає кровотеча. Таке кровотеча починається раптово і при цьому характеризується великою крововтратою. Попередити це ускладнення можливе при своєчасному проведенні ультразвукового дослідження, тобто на 2-3 добу після пологів.

Якщо УЗ-дослідження з якихось причин проведено не було, а кровотеча виникло після виписки з пологового стаціонару, то жінці необхідно терміново звернутися до лікаря. Зазвичай подібне післяпологове кровотеча виникає без видимих причин, але може бути пов'язане з фізичним навантаженням, навіть незначної, а також з статевим контактом.

При цьому кровотеча рясне і не супроводжується якими-небудь больовими відчуттями. Не намагайтеся зупинити післяпологове кровотеча самостійно, тому в домашніх умовах зробити це практично неможливо.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua