← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Шов на матці

версія для друку

Розбіжність швів на матціВелике значення ультразвукове дослідження має після проведення операції кесаревого розтину. Це пов'язано з великою частотою маткових кровотеч після операції, а також з більш частим виникненням післяпологового ендометриту.

Слід також зазначити, що післяопераційні болі внизу живота можуть маскувати болі, пов'язані з розвитком післяпологового ендометриту. Тому дуже важливий ультразвуковий контроль за станом матки після оперативних пологів.

Ультразвукова картина матки після операції кесаревого розтину істотно відрізняється від такої після самостійних пологів. Наприклад, після кесаревого зменшення матки в довжину відбувається значно повільніше, ніж при пологах через природні родові шляхи.

Крім того, після оперативних пологів відзначаються потовщення передньої стінки матки, особливо виражене в області шва ( нижній матковий сегмент ). В проекції шва визначається зона з неоднорідною щільністю шириною 1,5-2 см, в структурі якої видно точкові і лінійні сигнали - саме так в області післяопераційного шва на матці визначаються накладені на неї шви.

Специфічною ознакою розвитку ендометриту після кесарева розтину є набряк швів на матці, а в окремих випадках визначаються прорізаються шви. При тяжкому перебігу ендометриту після оперативних пологів виявляється часткова неспроможність ( розбіжність ) швів, виражений набряк і газоутворення в області шва.

Для післяпологового ендометриту, що розвивається після кесаревого розтину, раннім і вельми характерним симптомом є субінволюція матки, яка сильніше проявляється на 3-5-ту добу після операції. Слід зазначити, що субінволюція матки більш виражена після оперативних пологів, ніж після пологів через природні шляхи.

У післяпологовому періоді для з'ясування причини підвищення температури тіла має велике значення ультразвукове дослідження, при якому можуть бути виявлені вогнища крововиливів, а також почалося запалення в зоні рубця.

Всім жінкам, що входять у групу ризику виникнення післяродових ускладнень, а також тим, у кого пологи і післяродовий період протікав з тими чи іншими ускладненнями, необхідно повторити ультразвукове дослідження матки через тиждень після виписки з пологового будинку. Це дозволить запобігти можливість виникнення пізніх ускладнень, а також попередити повторні захворювання.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua