← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як починаються пологи

версія для друку

Як починаються пологи: передвісники пологівяк починаються пологиЦе питання хвилює абсолютно всіх матусь. Але досвідчені знають, як починаються пологи. Що їм допомагає?

Провісниками пологів лікарі називають емоційні і фізичні відчуття жінки в кінці вагітності. Правда, у кожної жінки вони свої.Провісники швидких пологів

Психічний та психологічний стан жінок наприкінці вагітності спокійним не назвеш, і це природно. Найбільш тривожні жінки можуть навіть кілька разів терміново приїжджати в пологовий будинок з переймами в кінці вагітності ( перейми Брекстон-Гікса ), хоча пологи ще не почалися. Це так звані «помилкові», або здаються, сутички.

Від «справжніх» вони відрізняються тим, що нерегулярні і досить слабкі. Можуть відбуватися щодня або раз на тиждень. Ви просто відчуваєте, що матка напружується і стискається. У деяких випадках часті і досить болючі перейми доводиться лікувати в стаціонарі, оскільки вони не дають повноцінно висипатися і вимотують майбутню маму.

Ще один провісник пологів - тягнуть болі в кістках або животі ( як при менструації ). За ним раніше визначали ще і стать дитини: якщо болить куприк - буде дівчинка, а статеві губи і клітор - хлопчик. Може боліти в області крижів, стегон, лона.

Допоможуть впоратися з цими болями масаж, заняття в басейні і вправи для хребта ( «киця» ). У деяких жінок незадовго до пологів із грудей починають виділятися крапельки прозорою чи білуватою рідини - це груди готується до годівлі і вже виробляє молозиво.

Ще один провісник пологів - підтікання або вилиття вод. У цьому випадку необхідно негайно звернутися до лікаря! Передчасне відходження вод до початку переймів може зажадати стимуляції пологів. Вилиття вод часто плутають з відходженням слизової пробки - також передвісника пологів. Слизова пробка являє собою виділення, іноді з домішкою крові, які виходять під час розкриття шийки матки. Це може статися і за тиждень, за день до пологів.

Ще один з провісників пологів - опускання живота. Це відбувається тоді, коли головка плода притискається до входу в малий таз. Жінці стає легше дихати ( діафрагмі більше місця ), але частішає сечовипускання ( головка тисне на сечовий міхур ).

Психологічними провісниками пологів вважають «синдром гніздування» - коли жінка прагне все ретельно облаштувати, прибрати, купити придане малюкові. Зараз ви отримали перепочинок, так насолоджуйтеся цими днями: висипайтеся, гуляйте, зустрічайтеся з друзями і ходите в кіно! Налаштуйтеся на те, що все буде в порядку!Передчасні пологи

Як відомо, нормально протікає вагітність триває 40 тижнів. Лікарі вважають передчасними пологи, що наступили до 37 тижнів. Крім медичних причин сприяти передчасних пологів може цілий ряд факторів:

  • стреси;
  • низький соціальний рівень;
  • важка фізична робота;
  • погане харчування;
  • надто молодий ( або літній ) вік.

Ознаки передчасних пологів - це болі внизу живота або в попереку, які можуть посилюватися і приймати переймоподібний характер. У половині випадків передчасні пологи ускладнюються излитием навколоплідних вод. У даному випадку необхідна екстрена акушерська допомога.

До приїзду «швидкої» жінці потрібно прийняти суворе горизонтальне положення, випити валеріани і 2-3 таблетки но-шпи. Є спеціальні пологові будинки, в яких є все необхідне для продовження вагітності у разі загрози передчасних пологів.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua