← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Передвісники пологів у первісток, повторнородящих

Провісники швидких пологів

Передвісники пологівПередвісники пологів можуть не з'являтися, власне, до самого початку процесу. Часто первородящі жінки приймають бажане за дійсне, буквально у всьому бачачи ознаки наближення початку пологової діяльності. Більш досвідчені ж дами, вагітні не вперше, цілком можуть відрізнити дійсні перейми швидких пологів від помилкових.

Підготовка організму і деякі природні зміни

З третього триместру вагітності організм жінки починає підготовку до розродження. В першу чергу, це стосується матки. Періодично жінка може відчувати безболісні, короткочасні її скорочення. Це так звані підготовчі перейми. На відміну від справжніх, вони не призводять до згладжування і розкриття шийки матки. Якщо ж скорочення болючі, приносять незручності - слід повідомити про них лікареві. Бо як це може бути симптомом загрози передчасних пологів.

Приблизно з 35 тижня (раніше - якщо жінка виношує більше 1 дитини) можуть з'явитися тягнучі болі в області попереку, лонного зчленування. Позбутися від них можна, якщо взяти більш зручне положення тіла і носити бандаж.

Ймовірні, ранні ознаки наближення дати пологів

1. Відходження слизової пробки. Це може статися як за 3-4 тижні до довгоочікуваного дня, так і за лічені години, і вже на початку розкриття шийки. Якщо говорити про передвісники пологів у повторнородящих, то пробка у них зазвичай відходить трохи раніше, ніж у первісток, так як шийка матки після пологів так і залишається трохи прочиненими і швидше розкривається. Після відходження слизової пробки вагітній жінці не рекомендується приймати ванну, тільки купатися під душем. Також не можна купатися в будь-яких водоймах і в басейні. Так як при відсутності захисту у вигляді слизу, в матку може легко проникнути інфекція.

2. Опущення живота. Багато жінок, не з чуток знають, що таке вагітність, провісники пологів показовими вважають саме такого плану. Хоча, в деяких випадках це зниження матки проходить зовсім непомітно для сторонніх очей. Жінка ж може тільки відчути невелике полегшення в плані прийому їжі і дихання. Такі приємні зміни пояснюються тим, що передлежачої частина тіла дитини опускається нижче в таз.

3. Вкорочення, згладжування шийки матки. Ці передвісники пологів у первородящих зазвичай з'являються за лічені дні/години до пологів. А у повторнородящих зміни поступово можуть почати відбуватися і за кілька тижнів до години Х. Оцінити стан шийки матки може гінеколог.

4. Блювота, діарея. Як би це не було неприємно, але відбувається у багатьох майбутніх мам приблизно за добу до пологів і протягом них. Дуже важливо не переплутати цей фізіологічний процес з розладом кишечника і отруєнням.

5. Зниження ваги. Зазвичай за 1-2 доби до пологів жінка втрачає до 2-2,5 кілограмів. Це відбувається за рахунок позбавлення від зайвої рідини організму. Набряки спадають.

6. Малюк проявляє менше активності. Дітки перед пологами трохи притихают. Але на початку пологової діяльності, навпаки, стають дуже рухливими.

7. Змінюється поведінка майбутньої матері. Її активність навпаки зростає. Незважаючи на величезний живіт та інші фізичні незручності, вона поспішає зробити генеральне прибирання, докупити все необхідне для дитини, а то і затіває перестановку меблів.

У пологах

1. Регулярні перейми. Як правило, саме вони - передвісники пологів. Починаються сутички з проміжками приблизно 20 хвилин і тривають по кілька секунд, не доставляючи великого дискомфорту. Проте вже ці сутички сприяють згладжуванню і вкорочення шийки матки. Справжні перейми йдуть з наростаючою силою. І коли проміжки між ними стають по 5 хвилин, а тривалість перейми близько 1 хвилини - пора збиратися в пологовий будинок.

2. Відходження навколоплідних вод. У нормі це відбувається ближче до повного відкриття шийки матки. Однак не рідкість і кілька передчасне вилиття вод, а також їх підтікання. Слід знати, що тривалий безводний проміжок дуже небезпечний для дитини, і якщо у вас відійшли води - потрібно терміново їхати в стаціонар.

Такі основні провісники других пологів, перших, так і будь - вони однакові для всіх породіль.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua