← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Розвиток вагітності

версія для друку

Розвиток вагітності по тижнях6 тижнів вагітності

розвиток вагітностіПечінка бере на себе виробництво кров'яних клітин. А мозок контролює рухи м'язів і роботу серця. На 5-6-му тижні між мамою і малюком встановлюється зв'язок через пуповину. Саме в цей час у жінки з'являються перші ознаки вагітності.


7 тижнів вагітності

Повіки на очі напливають дитини і поступово закривають їх, захищаючи таким чином розвивається структуру очей від світла та сухості ( з 28-го тижня за бажанням малюка очі можуть почати відкриватися ). На цьому ж терміні вагітності формується внутрішнє вухо дитини, розвивається зовнішнє вухо, оформляються щелепи, з'являються зачатки зубів. Але найголовніше - малюк починає ворушитися! А так як він ще занадто малий, мама не відчуває його рухів.


8 тижнів вагітності

Малюк підріс до 2,5 см! Він вже зовсім схожий на дорослу людину. Серце б'ється. Шлунок виробляє шлунковий сік, починають функціонувати нирки. М'язи скорочуються під впливом імпульсів, що надходять від мозку. По крові дитини можна визначити його Rh-належність. Сформувалися пальці і суглоби. Особа малюка набуває власні риси. Міміка починає відображати те, що відбувається в навколишньому середовищі. Тіло дитини реагує на дотик.10 тижнів вагітності

розвиток вагітностіЗростання дитини досягає 4 см, вага - приблизно 2 р. В цей період у малюка починають формуватися зовнішні і внутрішні статеві органи. Ваш малюк, легкий як пір'їнка, дуже вразливий. Подбайте про його здоров'я, обов'язково відмовтеся від алкоголю і нікотину. Не приймайте ліків без призначення лікаря. Відомо, що деякі медикаменти і лікувальні трави можуть викликати вроджені дефекти у дитини або переривання вагітності.


12 тижнів вагітності

Малюк росте. Час від часу його можна застати за незвичним заняттям - смоктання пальчика! У період неспання ( який найчастіше змінюється відпочинком, сном ) малюк енергійно «вправляє» свої м'язи: повертаючи голову, загинає пальці на руках і ногах, відкриває і закриває рот.

Якщо зовнішній світ починає турбувати починає турбувати різкими звуками, дитина намагається закрити руками вуха ( він чує! ) і намагається загородитися долонькою від променя світла, спрямованого в очі ( він бачить! ). Якщо доторкнутися до його руки, вона стиснеться в кулачок. Всі ці рухи здійснюються завдяки тому, що у малюка сформувалося вестибулярний апарат, який допомагає йому орієнтуватися в просторі.


16 тижнів вагітності

Дитина важить приблизно 150 г, його зріст сягає 16-18 див. На голівці з'являються волосся, на обличчі - вії і брови. Малюк відкриває ротик, ковтає, смокче, посміхається! У цей період починає повноцінно функціонувати плацента, яка пов'язує його з мамою.


20 тижнів вагітності

Зростання малюка досягає 30 см, у нього з'являються нігтики на пальцях рук і ніг. Тепер мама добре відчуває його ворушіння, так як час від часу він починає займатися фізкультурою»: відштовхується від однієї стінки матки і дістається до іншого. Крім того, дитина може відреагувати на різкий зовнішній звук або хвилювання матері стрибком, який мама приймає за активне ворушіння.

Якщо ж малюк почне гикати, жінка відчує слабкі ритмічні поштовхи, що йдуть з нутрії. У 20 тижнів лікарі вже вислуховують серцебиття малюка за допомогою спеціальної слушательной трубки ( стетоскопа ).


24 тижня вагітності

розвиток вагітностіМалюк може розсердитися! Це доводить сфотографований сердитий погляд, напруження м'язів навколо очей, губ, зморщування і плач - так дитина висловлює своє невдоволення. До речі, щоб відпочити вночі, малюк «лягати» спати і ... бачить сни!

У цьому віці дитина важить 500 г - зовсім трохи, але ж він тільки почав набирати вагу! Його шкіра, червона і зморшкувата, схожа на шкіру дідка. Щоб захистити його від дії навколоплідних вод, виділяється спеціальна змазка.

До 24-го тижня вагітності починає функціонувати сальні і потові залози, дозрівають легені дитини і утворюється плівка, яка не дає їм склеюватися під час дихання. Якщо дитина народиться на цьому терміні і його оточать необхідною турботою, він зможе вижити.


28 тижнів вагітності

Дитина важить близько 1000 м, його зріст сягає 35 див. Тепер він користується всім набором почуттів: зором, слухом, смаком, дотиком ( ці дані підтверджуються дослідженням біострумів мозку ( ЕЕГ ) ще не народженої дитини ). У цьому віці дитина починає дізнаватися голос мами. Малюк здійснює перші елементарні дихальні рухи, але його легені дозрівають лише до 34-го тижня. Його шкіра ущільнюється ( потовщується ) і стає більше схожою на шкіру новонародженого. Якщо на цьому терміні вагітності почнуться пологи, то їх назвуть передчасними, і лікарі будуть в змозі допомогти дитині вижити.32 тижня вагітності

Дитина важить близько 2 кг, у нього утворюється підшкірно-жирова клітковина, ручки і ніжки стають пухленькими. Відбувається закладка імунної системи: малюк починає отримувати від матері імуноглобуліни і інтенсивно утворювати антитіла, які захистять його від хвороб в перші місяці життя. Об'єм навколоплідних вод, що оточують дитину, становить один літр. Кожні три години вони повністю оновлюються, тому малюк завжди плаває в «чистій» воді, яку можна безболісно ковтати.


34 тижня вагітності

Малюк важить 1800-2100 г, його зріст досягає 40-41 див. Йому стає тісно в матці: він вже не може перевернутися і найчастіше розташовується голівкою вниз. Його легені остаточно дозрівають, і в разі передчасних пологів дитина буде дихати самостійно. Однак підшкірно-жировий шар поки розвинений слабо, і новонароджений погано утримує тепло.


36-38 тижнів вагітності

розвиток вагітностіЗ дев'ятого місяця вагітності малюк щодня додає у вазі ( до 14 м ). В його печінці накопичується залізо, яке буде допомагати кровотворенню у перший рік життя на Землі. Пушок, що покриває шкіру дитини ( особливо плечі і спину ), до пологів зникає. Навколоплідних вод стає менше, дитина інтенсивно росте, матка стає занадто тісною, він насилу повертається, а перевернутися не може зовсім, тому його ворушіння відчуваються більш інтенсивно. Скоро, зовсім скоро народиться.

Зазвичай в 38 тижнів його голівка опускається до входу в малий таз. Малюк вже готовий до самостійного життя і «вважає» дні до народження. Пологи, які відбулися на терміні 38-40 тижнів вагітності, вважаються своєчасними. Ледве народившись, він видає перший крик, ніби вітає навколишній світ. Дитина дихає, його серце б'ється, він рухає ручками та ніжками. Зазвичай дитина важить 3-3,5 кг, а його зріст сягає 50 див.

За 12-48 годин до пологів у майбутньої мами виходить слизова пробка - грудочку слизу з прожилками темної крові. Не лякайтеся, це означає лише те, що вам пора народжувати! Але цей процес відбувається у всіх строго індивідуально, у кого-то пробка може відійти за тиждень до пологів, а у кого-то в процесі самих пологів.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua