← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Недоношена дитина

версія для друку

Особливості догляду за недоношеними дітьмиЯк доглядати за недоношеною дитиною

недоношена дитина, догляд за недоношеними дітьмиКожен десятий дитина недоношена, тобто з'явився на світ до терміну ( таким прийнято вважати 37 тижнів вагітності ). Звичайні побоювання мам, що дитина за всіма статтями буде відставати від однолітків, марні. Просто недоношена дитина потребує особливої турботи, щоб пристосуватися до світу, в який він поквапився прийти.

Лікарі називають дитину недоношеним, якщо він важить менше 2500 г, а його зростання не досягає 45 див. Але основна проблема недоношених дітей не вага, а незрілість основних систем організму - дихання, серцево-судинної, терморегулюючої. Такі діти діляться на крихт з дуже низькою вагою менше 1500 г і екстремально низькою - менше 1000 р. Звичайно, такі народжуються нечасто - 0,4% і 0,2% від числа недоношених дітей.

Поки лікарі виходжують вашого малюка, ви теж намагайтеся не втрачати часу дарма. Не забувайте зціджувати молоко, щоб було чим годувати малюка, коли його випишуть з лікарні.

Британські вчені довели, що грудне молоко матерів, які народили передчасно, більше сприяє зростанню і розвитку недоношених дітей, ніж штучні суміші і донорське молоко жінок, які народили в строк: його унікальний склад відповідає індивідуальним потребам малюка.

Коли ви нарешті розгорнете будинку дорогоцінний пакунок, не переживайте, що малюк не виглядає дитиною з обкладинки журналу. Повірте, у нього все ще попереду! Головка здається дуже великою, а ніжки надто короткими, але такі пропорції тіла на даному терміні розвитку.

Не хвилюйтеся через гармата, що покриває щічки, плечі і спину: він поступово зникне в найближчі місяці. У вушних раковинах, дуже м'яких і надто притиснутих до голівці, з'явиться хрящовий каркас і додасть їм гарну форму.

Шкірка теж не завжди буде червоною і зморшкуватою: вона розгладиться по мірі появи підшкірного жиру, що додає вгодований вигляд. Адже недоношені діти дуже швидко додають у вазі. Народжені в належний час первісний вагу до року влаштовують, а що з'явилися на світ до терміну - збільшують в 4-10 разів.

Купають малюка, народженого з вагою менше 1500 г, не раніше, ніж через 3 тижні, а більших - через 7-10 днів. Поки недоношена дитина не набрав 2500 г, гуляти з ним не можна, але треба регулярно провітрювати кімнату.

Врахуйте: недоношені діти погано утримують тепло і легко перегріваються. Так що перевіряйте температуру дитини - вона повинна бути 36,5-36,8С, під ковдрочкою, в яку загорнута дитина, - 28-33С, а в кімнаті - 22-24С.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua