← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Передчасна овуляція

До чого може призвести передчасна овуляція

Передчасна овуляціяПередчасна овуляція - явище, знайоме багатьом жінкам, у яких настала вагітність незважаючи на «безпечний» день циклу. Давайте розглянемо трохи докладніше це порушення, а також корисні рекомендації, яких повинні дотримуватися всі жінки репродуктивного віку, які ведуть статеве життя.

Досі, незважаючи на велику кількість зручних методів контрацепції, жінки завзято продовжують «оберігатися» календарним методом. Багато хто, незалежно від тривалості свого циклу та інших особливостей організму, просто ділять довжину останнього менструального циклу на 2 і таким чином дізнаються який за рахунком день може бути небезпечним в плані настання небажаної вагітності. Проте, даний спосіб часто підводить тих жінок, у яких менструальний цикл не відрізняється суворої регулярністю.

Є думка, що секс під час менструальної кровотечі і протягом 3-4 днів після нього абсолютно безпечний. Якщо розглядати жіночу фізіологію, то так. Під час менструації відбувається відторгнення ендометрію, яйцеклітині нікуди прикріпитися, так і гормональний фон такий, що овуляція неможлива в цей період в принципі. Однак, не у всіх жінок менструація коротка, багато хто сприймають як менструацію і міжменструальні кровотечі і коричневі виділення, які можуть з'явитися з-за травми шийки матки або піхви в результаті статевого акту. Крім того, менструальний цикл може бути коротким - і 24 дні. І тоді овуляція може наступити на 10 день циклу. Короткий менструальний цикл і передчасна овуляція лікування вимагає у тому випадку, якщо жінка планує вагітність. Крім того, дані симптоми можуть свідчити про наявність таких захворювань і патологій, як дисфункція кори наднирників, запальні процеси в області внутрішніх статевих органів і т. д.

Звичайно, є способи, які дозволяють досить точно обчислити передчасну овуляцію: це УЗД (фолікулометрія) і спеціальні тести. Але перший спосіб не дешевий і вимагає виділення часу на обстеження, другий спосіб надійний тільки в руках дуже відповідальною дівчата, так як дані тести, також як і ті, що призначені для діагностики вагітності, вимагають певних умов виконання. Залишається тільки навчитися визначати овуляцію за суб'єктивними відчуттями, але й вони можуть бути оманливими. Отже, не слід довіряти календарному методу, а потрібно користуватися надійної контрацепцією.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua