← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Передчасне дозрівання плаценти

Чим небезпечне передчасне старіння плаценти, заходи профілактики

Чим небезпечне передчасне дозрівання плацентиПередчасне дозрівання плаценти - поширена проблема майбутніх мам. Ця патологія визначається при ультразвуковому дослідженні у другому, але частіше третьому триместрі вагітності. По суті означає те, що «дитяче місце» втрачає функціональні можливості.

Плацента при вагітності відіграє важливу роль. Адже від неї більшою мірою залежить те, наскільки добре будуть надходити в організм дитини поживні речовини і кисень. За умови нормального способу життя і харчування матері. І зрозуміло, коли внутрішньоутробно страждає дитина палить, употребляющей алкоголь і наркотики матері. Але адже передчасне старіння плаценти ставлять і здоровим, відповідально підходять до здоров'я своїх дітей, жінкам, які не відрізняються подібними шкідливими звичками. Чому виникає така несправедливість, і які ще існують причини передчасного дозрівання плаценти - про це потрібно знати кожній жінці.

Провокувати даний процес можуть різні інфекції. Це і вірусні інфекції, що передаються статевим шляхом захворювання, а також інфекції, що вражають безпосередньо статеві органи. До таких відноситься герпесу II типу (генітальний), наприклад. Ознаки передчасного дозрівання плаценти самостійно ви ніяк не зможете побачити, на жаль. Постарайтеся вберегти себе від будь-яких інфекцій, без необхідності не відвідуйте лікарні та поліклініки, а також місця з великим скупченням людей. У більшості випадків, інфекції безпосередньо дитині нічим не загрожують, так як плацента - це справжній захисний бар'єр. Однак передчасне дозрівання плаценти в 32, 33, 34 тижні, а іноді і на більш ранніх термінах - це практично неминучі наслідки в даному випадку.

Погіршитися стан плаценти може із-за прийому лікарських засобів, і навіть вітамінів. Саме тому не варто приймати «для профілактики» різні ліки, особливо, якщо вам їх не рекомендував лікар.

Чим небезпечне передчасне дозрівання плаценти для дитини? Тим, що він недоотримає їжу і кисень. При так званої фетоплацентарної недостатності, яка виникає в разі швидкого «зносу» плаценти, у жінки повільно росте живіт, так як дитина запізнюється в розвитку. Нерідко на УЗД у дітей визначається затримка розвитку, розрахований приблизний вага плода виявляється нижче норми.

Однак не у всіх випадках даний діагноз обертається проблемами для малюка. І передчасне дозрівання плаценти лікування при вагітності вимагає тільки в тому випадку, якщо є докази того, що щось не в порядку. А в іншому випадку, прийом лікарських засобів тільки ще більше «вдарить» по плаценті. Дізнатися, як почувається дитина можна за допомогою допплерографії - того ж УЗД, але на якому дивляться у тому числі і кровотік в системі «мати-плацента-плід». Це ж дослідження призначається жінкам страждаючим гестозом і окремо гіпертонією, при багатоводді та маловодии, переношеній вагітності, захворюваннях нирок, серцево-судинної системи та ін. Також інформативна кардіотокографія, за допомогою цього дослідження реєструється частота серцевих скорочень плода.

Якщо негативні зміни є, лікарі вирішують питання про госпіталізацію з наглядом, або про екстрене кесарів розтин, якщо дитина сильно відстає у розвитку, є ознаки гострої гіпоксії. Медикаментозного лікування як такого передчасного дозрівання плаценти немає. «Оновити» її ніяк не вийде. Тому кожна вагітна жінка, і особливо та, у якій ступінь дозрівання плаценти «обганяє» норми, повинна кинути шкідливі звички і більше бувати на свіжому повітрі, тобто подбати про здоров'я сама.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua