← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Прикмети для вагітних

Кілька популярних прийме для вагітних жінок

Прикмети для вагітнихПрикмети для вагітних грають не останню роль. Цікаво, що різним забобонам в період виношування дитини починають вірити навіть аж ніяк не забобонні жінки. Це легко пояснюється станом підвищеної тривожності, яка в тій чи іншій мірі супроводжує будь-яку вагітну. Але як би те ні було, є прикмети, які не позбавлені сенсу, а є ті, які не мають під собою ніякого підґрунтя. Ми розглянемо декілька найбільш відомих прийме для вагітних жінок з розряду «необхідно врахувати», «міфи», «це цікаво». Ну що, приступимо?

Необхідно врахувати

1. Не можна переступати через колоду. Та й не тільки через колоду, але й через високий бордюр, приміром, адже кілька неповоротка майбутня мама може запросто впасти.

2. Не можна розвішувати білизну. Частково це так, і стосується дана прикмета, швидше, другої половини вагітності. Надмірна старанність може призвести до гіпертонусу матки, а там наслідки можуть бути самими неприємними.

3. Не можна дивитися на некрасивих людей і страшні речі, бути присутнім на похоронах, дивитися на небіжчиків. Ці прикмети для вагітних жінок оберігають їх від непотрібних стресів і сильних емоцій.

4. Не можна сидіти на порозі. Це і зрозуміло - протяги на користь не йшли нікому, та й навіщо сидіти на порозі, невже вдома немає зручних меблів для сидіння?

5. Не можна при сидінні закидати ногу на ногу. У народі кажуть, що це може посприяти народженню дитини з кривими ногами. Звичайно, це міф. Але сидіти в такому положенні дійсно не можна, так як це заважає нормальному кровообігу, може провокувати виникнення набряків і варикоз.

6. Не можна спати на спині, дитина може задихнутися. Ось в цьому частка правди є, так як на великому терміні вагітна матка здавлює порожнисту вену, що може спровокувати погіршення кровообігу, відповідно, і до дитини кисень буде надходити недостатньо. Правда, мало хто з майбутніх мам приходить в голову в останньому триместрі спати на спині, це дуже дискомфортно.

Міфи

1. Не можна фотографуватися, давати малювати з себе портрети, інакше дитина внутрішньоутробно зупиниться у своєму розвитку. Неправда. Якщо не станете фотографуватися в настільки прекрасний період свого життя, потім буде дуже шкодувати. Все ж, вагітність - явище не часте в житті жінки і не зафіксувати на плівці настільки прекрасний період свого життя - це нерозумно. Такі прикмети для вагітних жінок не мають під собою наукових обґрунтувань.

2. Не можна шити, в'язати, інакше дитина заплутається в пуповині. Дурниця! Жінка повинна займатися тим, що їй подобається. А рукоділля - це найбільш поширене дамське хобі. Сюди ж можна віднести й придбання різних речей для новонародженого до пологів. Купувати можна і потрібно, це заощадить масу сил і часу, так і процес цей, коли протікає неквапливо, приносить тільки позитивні емоції.

3. Не варто стригти волосся і фарбувати. Теж дуже дурні прикмети для вагітних. Майбутня мама завжди повинна виглядати красиво і охайно. Фарба через шкіру голови у мінімальній концентрації надходить кров і не може завдати дитині шкоди. Але якщо все-таки є побоювання, то можна користуватися такими натуральними, безпечними барвниками, як хна, басма, відвар з шкаралупи волоського горіха і лушпиння цибулі, відвар з ромашки і т. д. до Речі, при використанні фарби врахуйте, що колір може вийти зовсім не таким, як намальований на упаковці.

4. Не можна нікому говорити про своєму цікавому положенні (крім найближчих родичів) поки не стане помітний животик, також не варто нікому повідомляти про імовірну дату пологів. Дані прикмети для вагітних відіграють першорядне значення. Кажуть, що не варто на ранньому терміні повідомляти про вагітність друзям і знайомим, так як можуть наврочити. На ділі ж не варто повідомляти про це по причині того, що в першому триместрі часто трапляються викидні. А пологи можуть початися трохи пізніше визначеного лікарем терміну, і все це час знайомі будуть діставати вас питаннями: «Ще не народила?» Для жінки, яка і так на взводі, це дуже неприємно.

5. Небажано придумувати ім'я дитини заздалегідь, а тим більше повідомляти його друзям та знайомим. Нібито це приносить нещастя. Дана прикмета для вагітних жінок не більше, ніж марновірство. Але якщо ви в нього вірите, то не кажіть, від цього нікому гірше не стане, головне - ваш спокій.

Це цікаво. Прикмети для вагітних: хлопчик або дівчинка?

Прикмети для вагітних хлопчик чи дівчинкаВ цей розділ ми віднесемо прикмети для вагітних стать дитини які вказують.

1. У матерів, які відчувають сильний токсикоз, частіше народжуються дівчатка. Хлопчиків зазвичай виношують легше.

2. Якщо матусю тягне на солодке і борошняне - народиться донька, якщо на м'ясні вироби, то син.

3. Якщо у мами животик гостренький, але не випирає в сторони - народиться хлопчик, якщо жінка лунає в талії, то на світ з'явиться дівчинка.

4. Жінки, що виношують хлопчиків, гарнішими, а дівчаток - навпаки дурнеют. Можуть з'явитися прищі, розтяжки, целюліт, волосся і нігті зіпсуються. Прикмети для вагітних жінок пояснюють це тим, що дочки забирають у своїх матерів красу.

5. Якщо під час вагітності у жінки починають активніше рости волосся під пахвами, на ногах, руках, в області губ - народиться хлопець.

6. Є думка, що виношують хлопчиків частіше страждають від порушення терморегуляції - починають мерзнути кінцівки навіть при нормальній температурі повітря.

7. Підвісьте голку за нитку над своїм животом. Якщо голка буде обертатися - чекайте сина, якщо коливатися з боку в бік - дочка.

Звичайно, всі ці прикмети для вагітних хлопчик або дівчинка народиться - більше, ніж сумнівні. Для інтересу розпитайте своїх вже народили знайомих - був у них токсикоз чи ні. Напевно, багато хто з народили синів скажуть, що був, хоча, судячи по прикметі, вагітність повинна була пройти мало не ідеально.

Смакові переваги - також справа особисте, суб'єктивне, абсолютно не залежить від статі дитини.

Форма живота залежить не від статі дитини, а від форми тазу жінки і інших анатомічних особливостей її статури, а також від пози, в якій дитина перебуває в матці. І ніякі прикмети для вагітних тут ні при чому.

Щодо зовнішнього вигляду - як правило, майбутні мами, що стежать за своєю зовнішністю, кращають всі, незалежно від того, який статевої приналежності їх плід. Справа в тому, що в період вагітності значно збільшується концентрація жіночих гормонів в організмі - зайві волосинки зникають самі по собі, шкіра очищається, волосся ростуть швидше і стає густішим, нігті міцніше (якщо немає недоліку кальцію). Якщо все відбувається навпаки, то це, скоріше, пов'язано з гормональним дисбалансом. Нитка ж з голкою будуть обертатися по траєкторії, яка залежить від рухів маминої руки, жінка все одно вчиняє мимовільні рухи, які дають хід голці.

Таким чином, прикмети для вагітних, в більшості своїй, це не більше, ніж вигадка. Але деякі з них, як ви могли переконатися, можуть виявитися корисними.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua