← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Звичне невиношування вагітності

Причини і лікування звичного невиношування вагітності

Звичне невиношування вагітностіЗвичне невиношування - це викидні, що відбуваються у жінки 2 і більше разів поспіль. І, на жаль, ця проблема є не менше, ніж безпліддя. Багато жінок так і залишаються бездітними з-за безграмотних лікарів, які не можуть виявити причини звичного невиношування, тоді як є стандарт обстеження для обох подружжя, які зіткнулися з цією проблемою. У цій статті ми коротко розглянемо причини повторного викидня і алгоритм медичного обстеження.

Чому ж не виходить виносити дитину?

1. Невиношування вагітності можливо через хромосомних аномалій ембріону. І тим частіше вони трапляються, чим більше вік майбутньої матері. У жінок старше 35 років ризик хромосомних патологій плода зростає в рази рік від року. Іноді хромосомні аномалії у ембріона виникають «з вини» особливості каріотипу одного з подружжя. У цьому випадку допомогу може надати генетик.

2. Дія тератогенів. Тератогенною дією володіють алкогольні напої, наркотичні засоби, а також деякі лікарські засоби. Якщо які-небудь з цих речовин приймаються, наприклад, в термін 2-4 тижні вагітності - це майже напевно означає порок серця у ембріона. Але частіше вагітність просто переривається.

3. Аутоімунні фактори. Приблизно у кожної 7-ої жінки, яка пережила викидень(і) виявляють при обстеженні антифосфоліпідні антитіла. При антифосфоліпідному синдромі у кровоносних судинах матері, сполучених з плацентою, утворюються тромби, в результаті чого дитині може бути перекритий доступ кисню і харчування. Через АФС викидні, найчастіше відбуваються після 10 тижнів гестації. Лікування звичного невиношування вагітності при АФС зазвичай проводиться вже після зачаття. Жінці можуть бути призначені для тривалого прийому гепарин і аспірин, які мають властивість розріджувати кров і перешкоджають утворенню тромбів в судинах.

4. Пороки розвитку матки. Наприклад, повне подвоєння матки, дворога матка і пр. Ці вроджені патології. На якомусь етапі формування ембріона на нього чинився тератогенна (швидше за все) вплив, з-за чого і виникла дана патологія. Жінкам з вадами дітородної системи не тільки проблематично, а то й неможливо зачати і виносити дитину, але й непросто в повсякденному житті, оскільки вади розвитку можуть давати про себе знати больовими відчуттями, кровотечами.

5. Інфекції. Цитомегаловірус, краснуха, герпес - це віруси, найчастіше призводять до викиднів. З бактеріальних інфекцій можна виділити статеві інфекції, що протікають в прихованій формі, це уреаплазма, мікоплазма, хламідіоз. Кожна жінка ще до спроб зачати дитину повинна обстежитися на ці інфекції. Не завадить пройти обстеження на них і майбутньому батькові.

6. Ендокринні причини. Різні патології щитовидної залози, наприклад, гіпотеріоз, можуть призводити до невиношування вагітності. Нерідко причиною викиднів є прогестероновая недостатність. Але з цією патологією можна впоратися - головне вчасно почати приймати під час вагітності препарати прогестерону.

7. Патологія шийки матки. А саме - істміко-цервікальна недостатність. При ній шийка матки приблизно в середині вагітності починає розм'якшуватися і зменшуватися, як це буває перед пологами. Діагностується дана патологія при ультразвуковому дослідженні. Лікування може бути хірургічним - накладання швів на шийку матки, або нехірургічним - носіння на шийці матки акушерського песарію.

У тому звичне невиношування вагітності, що це таке і які його причини - розібралися. Залишилося перерахувати обов'язкові аналізи та обстеження.

1. Мазки і кров на ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом).

2. Гормони крові (деякі здаються в певні дні циклу) - напрямки дає гінеколог і ендокринолог.

3. УЗД малого тазу у першу і другу фазу менструального циклу.

4. Аналіз на каріотип (надсилає генетик) - здається обома подружжям.

5. Аналіз на антитіла до хоріонічного гонадотропіну.

6. Гемостазіограма, вовчаковий антикоагулянт, антитіла до кардіоліпіну.

7. Аналіз на групову сумісність.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua