← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Звичний викидень

Причини звичного викидня

Звичний викидень на ранньому термініЗвичний викидень - це величезна біда багатьох жінок. Дана патологія представляє собою мимовільну втрату вагітності 2-3 і більше разів. В даній ситуації не варто зневірятися, важливо дізнатися, які причини звичного викидня можуть бути конкретно у вас і при необхідності підлікуватися.

Найчастіше, вагітність мимовільно переривається на маленьких термінах - тобто в першому триместрі. І в більшості випадків виною тому стають хромосомні патології у плода, уникнути яких неможливо. Але звичний викидень на ранньому терміні, тобто повторюється кілька разів, з цієї причини може виникнути хіба що у жінки старше 35-40 років, оскільки з віком жінки зростає ризик неправильної «склеювання» хромосом.

Інша причина може полягати в різних патологіях матки. Приміром, у її інфантилізмі. Або в міомі (або міомах матки. Друга дуже поширена патологія у жінок віком 25-30 років. Але проблеми при виношуванні вагітності можуть виникнути тільки в тому випадку, якщо міома деформує порожнину матки. Може бути небезпечним прикріплення плодового яйця безпосередньо на пухлини. Перешкодити розвитку плода може пухлина великого розміру.

На ранньому терміні плід чутливий до різних несприятливих впливів і може загинути внаслідок інтоксикації. Наприклад, якщо жінка приймає лікарські засоби, не рекомендовані для майбутніх мам, або приймає ліки в підвищених дозах. Раніше вважалося, що майбутня мама обов'язково повинна приймати вітаміни А і Є. Але медичні дослідження показали, що в цьому необхідності немає, більше того, передозування цих вітамінів (а в багатьох вітамінних препаратах їх зміст вище норми) може призвести до викидня.

Проблеми можуть виникнути з гормональним фоном. Багато жінок відчувають нестачу прогестерону під час вагітності. Благо зараз є можливість купити препарати які вирішують дану проблему. У деяких випадках, якщо загроза викидня зберігається, жінка змушена приймати препарати прогестерону весь перший і другий триместр вагітності.

Причиною викидня можуть стати особливості імунної системи матері, коли вона відкидає власний плід (по суті складається наполовину з клітин іншого організму).

Перешкодити виношування може антифосфоліпідний синдром. Точно несприятливо позначаться на розвитку плоду інфекції. Вберегтись від інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом, можна, якщо пам'ятати про найпростіші заходи профілактики (як мінімум респіраторах при відвідуванні місць з великим скупченням людей в сезон грипу).

У другому триместрі вагітності причиною звичного викидня зазвичай стає ИЦН - істміко-цервікальна недостатність. При даній патології шийка матки починає розкриватися набагато раніше передбачуваної дати пологів, коли дитина ще нежиттєздатний. Коли з цієї причини відбувається викидень симптоми, точніше передумови, можуть бути зовсім відсутніми. У жінки несподівано відходять навколоплідні води, а пізніше починаються перейми. Тоді як в першому триместрі вагітності викидень починається зазвичай з сильних болів в області живота і маткової кровотечі. Діагностувати істміко-цервикальную недостатність досить просто. Щоб ситуація не повторилася, жінку при наступних вагітностях більш уважно спостерігають, обов'язково роблять УЗД вагінальним датчиком для вимірювання довжини шийки матки. І в разі її укорочення накладають шви рекомендують жінці обмежити статеве життя і фізичні навантаження.

Звичний викидень - це серйозний діагноз, який різко знижує шанси стати матір'ю. Але це не вирок. Знаючи причину невдач і відвідуючи хорошого лікаря, жінка підвищує ймовірність успішного результату вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua