← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ознаки вагітності до затримки місячних

Ознаки вагітності, що виникають до затримки місячних

Ознаки вагітності до затримки місячнихОзнаки вагітності до затримки менструації - це досить цікавий, а іноді навіть болюче питання для багатьох жінок. Ті, що планують вагітність звертають увагу на кожну дрібницю, часто даремно налаштовуючи себе на хороший результат. Інші ж намагаються не помічати ознаки вагітності до затримки місячних, які іноді виникають на ранніх термінах. Давайте спробуємо коротко розібрати механізм овуляції, зачаття, початку розвитку плода, щоб зрозуміти які симптоми і в які часові проміжки можуть з'явитися.

Овуляція - це той самий день в циклі, коли потрібно працювати над зародженням нового життя (якщо ви плануєте вагітність, звичайно ж). Приблизно овуляція відбувається в середині менструального циклу. Так що, шукати ознаки вагітності до затримки місячних, і навіть до дозрівання яйцеклітини просто нерозумно. Після неї, якщо відбулося зачаття, можна помітити деякі зміни в організмі, але це буде не раніше, ніж через тиждень. Звідки такий термін, адже вагітність вже почалася? Справа в тому, що навіть якщо яйцеклітина і сперматозоїд знайшли один одного, то це зовсім не означає, що жінка стане майбутньою мамою. Цього створенню природи потрібно зробити непростий і досить довгий шлях з маткової труби в матку і тільки тоді, якщо у яйцеклітини вийде проникнути в стінку матки, з'являться перші ознаки вагітності до затримки місячних.

Давайте поговоримо про ймовірні симптоми, тобто про тих, які з'являються не у кожної жінки після зачаття, і які не завжди свідчать про те, що в організмі зародилося нове життя.

1. Біль внизу живота. У деяких дам такі болі виникають регулярно в середині циклу (коли відбувається овуляція) і за кілька днів до і початку менструації. Це пов'язано з скороченнями матки. Інші ж нічого не відчувають. Якщо жінка вагітна, то у неї можуть з'явитися несильні, нетривалі і не регулярні тягнучі болі в області попереку і матки, які будуть періодично з'являтися ще кілька тижнів. І при всьому при цьому місячні не наступають. Це досить точний ознака вагітності до затримки. Але не варто забувати про те, що в деяких випадках ці болі можуть свідчити зовсім не про вагітність, а бути симптомом, наприклад, апендициту, коли потрібна термінова медична допомога або сигналізувати про початок викидня. Лікарі рекомендують кожній жінці, яка планує найближчим часом стати мамою, мати у своїй аптечці ректальні свічки Папаверину і Но-Шпу або будь-який інший її недорогий російський аналог. Таким чином можна швидко і легко зняти м'язовий спазм - тобто позбавитися від болю. Однак, перш, ніж від неї позбавлятися, потрібно точно знати, що немає ніякої хірургічної патології.

2. Збільшення і болючість грудей. Іноді ознаки вагітності до місячних виражаються тільки в цьому. Але це можуть бути і функціональні зміни, типові для другої половини менструального циклу. Жінка в даному випадку повинна більше орієнтуватися на власні відчуття. Болючість пов'язана з розростанням залозистої тканини. Таким чином груди починає ще за кілька місяців до пологів готуватися до лактації. Трохи пізніше, у другому триместрі у багатьох жінок починає мимовільно виділятися із сосків молозиво. По суті, молозиво - це і є молоко, тільки концентрація в ньому корисних для дитини речовин дуже велика, але виробляється його дуже мало. Молозиво змінюється грудним молоком на 3-5 добу після пологів.

Крім того, можна помітити і збільшення в діаметрі сосків. А трохи пізніше, через 3-4 місяці і їх потемніння і пігментацію. Все повернеться на круги своя протягом півроку після народження дитини. А поки потрібно сприймати ці зміни, як даність.

3. Підвищення температури. Досвідчені жінки спокійно можуть визначити, причому з великою часткою достовірності - вагітні вони чи ні, керуючись значеннями з графіка своєї базальної температури. Якщо температурні значення підтвердили сталася овуляції, в цей день був незахищений статевий акт, і в обох партнерів все в порядку з репродуктивним здоров'ям - цілком можливо, що і ознаки вагітності до затримки місячних не змусять себе чекати. Підтвердити очікування може підвищена до 37 або трохи вище ректальна температура. У деяких випадках може підвищитися температура тіла, але не вище 37,2-37,3 градусів. Такі температурні значення можуть викликати у майбутньої матері не надто приємні відчуття - сонливість, невеликий озноб, слабкість. Але при всьому при цьому, аналізи (якщо їх здати) будуть в межах норми, і симптоми інфекційних і хронічних захворювань не з'являються.

4. Іноді буквально через 7-10 днів після зачаття проявляється друга смужка на тесті на вагітність. Тільки тут є одна головна умова - цей тест повинен мати дуже високу чутливість, тобто визначати у сечі навіть мінімальний вміст ХГЛ. А це достатня мінімальний вміст буває в перші дні хіба що вранці. Якщо вже не терпиться протестуватися, то подбайте про те, щоб мінімум 6 годин до ранку не ходити в туалет. Значить, на ніч багато пити не треба, а спати бажано міцно. Друга полосочка може бути набагато блідіше першої, але і це ймовірні ознаки вагітності до місячних. Для більшої переконливості можна здати кров на той же гормон, це дуже інформативний та достовірний аналіз. Якщо після зачаття пройшло 10 і більше діб - можете бути впевненими в його вірному результаті.

5. Токсикоз. Багато лікарі ворожать над його справжньою природою, чому у деяких жінок нудота і блювота - це цілком природні ознаки вагітності до затримки місячних, інші ж відчувають себе чудово. Хтось каже, що відсутність неприємних відчуттів - ознака того, що організм добре прийняв плід, не відкидає його, і що це символізує благополучне виношування і дозвіл від тягаря. Інші схильні вважати, що токсикоз - це навпаки позитивне явище, що свідчить про те, що імунітет у матері хороший, а значить - і дитині нічого не загрожує. Як би те ні було, якщо дуже часта блювота, то це в будь-якому випадку явище негативне для організму і матері, і плоду. Важке не тільки фізично, але й психологічно. У рідкісних випадках токсикоз починається відразу після імплантації яйцеклітини в матку, але частіше - в середині першого триместру.

6. Недостовірні ознаки вагітності до місячних включають апатію, нервозність, головний біль, невелике зниження артеріального тиску та безсоння. І якщо від перших перерахованих у цьому пункті неприємностей можна позбутися, змінивши свій розпорядок дня і відкоригувавши харчування, то від безсоння нікуди не дінешся. Але якщо у вас є хоча б найменші підозри на цікаве положення, не пийте таблетки. В крайньому випадку, випийте перед сном валер'янку. Таблетки допомагають слабо, а 20-25 крапель настоянки дуже м'яко і швидко допоможуть вам заспокоїтися, розслабитися і заснути.

Такі ознаки вагітності до затримки місячних.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua