← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ознаки вагітності на першому місяці

Ознаки вагітності, що виникають на першому місяці після зачаття

Ознаки вагітності на першому місяціОзнаки вагітності на першому місяці після зачаття повинні знати всі жінки, що живуть статевим життям. Адже не секрет, що далеко не всі з нас веде здоровий спосіб життя і не всі чекають настання цікавого положення і користуються нормальної контрацепцією. Сподіваємося на авось... Залишається тільки вивчати можливі ознаки вагітності на першому місяці і в разі їх появи прогнозувати подальший розвиток подій.

Найбільш явні симптоми

1. Не прийшли місячні в строк. Про вагітність завжди свідчить затримка менструації. Ті жінки, які стверджують, що місячні не пропадають на період виношування дитини - не праві. Кровотечі дійсно в деяких випадках бувають, але природа їх дещо інша, і таке явище - це привід до швидкого звернення до гінеколога. Кров'янисті виділення - ознака загрози або вже почався викидня. До речі, ознаки вагітності на першому місяці, крім затримки, може нічим не проявлятися, а що почався викидень сприймається як чергове, циклічне кровотеча. На деяку болючість і велику втрату крові мало хто звертає увагу. У таких ситуаціях навіть ультразвукове дослідження навряд чи покаже.

Інший, більш небезпечний варіант - це кров'янисті виділення при наявності безлічі інших ознак вагітності на першому місяці. Іноді так протікає позаматкова. Тому, бажано не зволікати зі зверненням до лікаря.

Менструацій не буде протягом усього терміну виношування дитини. І після пологів кровотеча - це також ще не місячні. Останні можуть взагалі не з'явитися, поки жінка не рідше одного разу на 3-4 години (включаючи ніч) годує дитину. І до повного припинення лактації не відрізняються регулярністю. Однак, відсутність кровотеч - це не «тимчасове безпліддя», як вважають багато пані і охоронятися в будь-якому випадку варто. Вважається, що якщо годувати дитину кожні 3 години в перші півроку його життя, то настає лактаційна аменорея - овуляція не відбувається. Дійсно, фертильність дещо знижується, але іноді все ж трапляються проколи і з'являються ознаки вагітності на першому місяці - в загальному, ризикувати не варто.

2. Тест на вагітність показує позитивний результат. Практично в кожній більш-менш великій аптеці пропонується величезний вибір тестів для домашньої діагностики вагітності. Немає ніякої необхідності при появі ознак вагітності на першому місяці йти робити УЗД або на прийом до гінеколога. Можна поставити самій собі цей діагноз прямо в домашніх умовах, причому це зовсім не обтяжливо матеріально.

Самий недорогий тест коштує близько 15 рублів. Вартість залежить не тільки від фірми виробника, але і від типу і чутливості. Прості тест-смужки - найпопулярніші, це самий недорогий варіант. Трохи дорожче коштують планшетні тести. Ще дорожче - електронні, але вони поки в нашій країні не дуже прижилися.

Якщо діагностика проводиться на дуже ранньому терміні, до настання ймовірної затримки і не чекаючи, коли проявляться ознаки вагітності на першому місяці, то чутливість тесту повинна бути дуже високою. Подивіться на цифру, написану поруч з абревіатурою ХГЛ, чим менше - тим краще. Тут зворотна залежність. Тест з чутливістю 20 - це краще на ранніх термінах, ніж той, що з чутливістю 25, так як перший зреагує на меншу концентрацію ХГЛ в сечі жінки.

Якщо тест показує другу смужку ледве помітною, не чіткою, то це, найчастіше, також свідчить про цікавому положенні. Можливо, термін вагітності ще занадто малий, відповідно мало і вміст хоріонічного гонадотропіну, який сприяє яскравому фарбуванню смужки. А може бути проблема полягає не в якісному тесті. Якщо почитати жіночі форуми в Інтернеті на тему материнства, то можна переконатися в тому, що деякі фірми, що випускають пристрої для ранньої діагностики події зачаття, не виробляють якісну продукцію, наприклад, завжди показує позитивний результат, навіть якщо ознаки вагітності на першому місяці не з'явилися, та й взагалі запліднення в даному циклі не сталося.

А іноді друга полосочка, причому ледве помітна, з'являється через 1-2 години після проведення тесту. Такий результат не варто приймати до уваги. Не забувайте, інструкції дивитися результат потрібно через 10-15 хвилин, а не коли заманеться. Якщо з часу зачаття пройшло ще мало часу, то потрібно почекати кілька днів і повторити процедуру, причому скористатися тест-смужками інших фірм-виробників.

Крім тестів, наявність в крові та сечі хоріонічного гонадотропіну можна визначити за допомогою відповідних аналізів. Результат буде достовірніше.

3. Збільшення матки. Розмір матки, її форма, а також положення шийки матки оцінює гінеколог при огляді жінки на кріслі. Але хочеться відразу уточнити, що точно сказати - чи буде дитина чи ні, лікар не зможе відразу після початку затримки, так як декілька збільшеною матка може бути напередодні циклічного кровотечі. Зазвичай в таких випадках лікар рекомендує прийти знову на огляд через пару тижнів, якщо менструація не почнеться, тоді всі вже стане зрозуміло, і ознаки вагітності на першому місяці стануть явними.

4. На ультразвуковому дослідженні видно плодове яйце в матці. І нехай эмбриончика ще поки не розгледіти, але лікар може діагностувати маткову вагітність вже через 1-2 тижні з дня відсутність місячних. Більш точне діагностичне дослідження проводиться після 4-5 неделек, коли вже починає битися крихітне сердечко. Але за відомим графіком перше ультразвукове дослідження виконується в 12 тижнів, якщо немає особливих показань до більш ранній діагностиці (підозра на завмерлу, позаматкову, відшарування плаценти тощо).

Ймовірні симптоми

Серед цих вірогідних симптомів ми виділили всього 2 - найбільш розповсюджених і достовірних. Це - підвищена базальна температура і токсикоз.

Токсикоз може почати докучати жінці вже через 2-3 тижні після зачаття. Основною відмінною особливістю раннього токсикозу є стійка неприязнь до деяких запахів, з'являється відчуття нудоти при вживанні будь-яких продуктів/напоїв. Причому все це носить регулярний характер, найгірше майбутній мамі доводиться вранці. Але ці ознаки вагітності на першому місяці з'являються не у всіх жінок. А у кого і з'являються, то мають різну ступінь тяжкості. У когось виникає блювота, а хтось обходиться несильним ранковою нудотою, яка легко гаситься за допомогою безпечних засобів народної медицини, наприклад, м'ятного відвару, води, підкисленою лимоном, відвар меліси.

Підвищена базальна температура до появи ультразвукової діагностики була одним з головних ознак вагітності на першому місяці після зачаття. Цікаве положення можна було діагностувати при підвищенні температури до 37-37,2 градусів за відсутності хвороби під час затримки менструації. Вірити цим показникам рекомендується тільки, якщо дотримувати всі правила вимірювань. Скажімо, вимірювання ректальної температури протягом дня - заняття марне, так як вимірювання потрібно проводити відразу після пробудження від тривалого нічного сну. Підвищеної може бути і температура тіла, але тільки не вище 32,2-37,3 градусів, інакше такий симптом, швидше, свідчить про запальний процес в організмі.

Це були найбільш достовірні, ранні ознаки вагітності на першому місяці.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua