← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ознаки вагітності на ранніх термінах

Найбільш ймовірні ознаки вагітності, що виникають на ранніх термінах

Ознаки вагітності на ранніх термінахОзнаки вагітності на ранніх термінах дуже слабо виражені і можуть взагалі бути відсутніми. Однак жінкам все одно не терпиться скоріше дізнатися - вийшло в цьому циклі зачати дитину чи ні, і вони схильні звертати увагу на будь-яку незначну деталь. Давайте розглянемо ознаки вагітності на ранніх термінах до затримки і в перші тижні після її початку.

До затримки

Ці симптоми ми розглянемо досить коротко, так як занадто довіряти їм не можна. Шукати ознаки раніше, ніж за тиждень до передбачуваної дати початку менструації не варто.

1. Токсикоз. Напевно, ви зустрічали жінок, які стверджували, що нібито вже на наступний день після події зачаття вони відчули своє цікаве положення. Відразу почалися напади нудоти, виник розлад кишечника, безсоння, втома та інші «принади». Однак, як можна здогадатися, такі ознаки вагітності на ранньому терміні до затримки часто виявляються зовсім не тим, що перше приходить в голову, а симптомом отруєння, так і просто нервового перенапруження. Багато чутливі дівчата під час сильних стресів відчувають часті позиви в туалет, сильну нудоту та інші неприємні відчуття.

2. Виміряйте базальну температуру. Рекомендується тільки тим жінкам, які в цій справі фахівці, досвідчені жінки, вперше зважилися на ці вимірювання, можуть зробити неправильні висновки. Обов'язково врахуйте, що ознаки вагітності на ранніх термінах, температура підвищена з яких є одним з головним - це не завжди 100% результат. Це може бути пов'язано не тільки з вагітністю, але і з сексом, який був напередодні, нервовим перезбудженням, хворобою, порушенням правил вимірювання ректальної температури і т. д.

3. Неприємні відчуття в області молочних залоз і сосків. Груди починає досить сильно боліти, дещо збільшується. Але таке може бути через функціональних змін, які відбуваються в тканинах - циклічних змін, характерних для жінок репродуктивного віку. У рідкісних випадках така раптова біль може бути пов'язана з патологією, а не з ознаками вагітності на ранніх термінах до затримки. Якщо в грудях відчувається об'ємне утворення, з'являються виділення з сосків - потрібно здатися мамолога або гінеколога.

Після початку затримки

Ці ознаки вагітності на ранньому терміні набагато цікавіше і достовірніше.

1. Як це не банально - відсутність менструації. На цей факт звертають увагу всі жінки, так чи інакше стежать за своїм здоров'ям. Правда, багато хто на відсутність місячних протягом декількох днів не звертають увагу, так як зараз дами, у яких менструації тривають день у день - це рідкість. Наша нервова життя не дає організму працювати правильно. У майбутніх мам не буває циклічних кровотеч протягом всього періоду виношування дитини. Налагоджується менструальний цикл лише через кілька тижнів/місяців після пологів, залежить, більшою мірою, від того, чи годує жінка груддю дитину чи ні, і як це робить регулярно.

2. Болі в нижній частині живота. Таке буває в нормі та у майбутніх мам, і у жінок, у яких ось-ось підуть місячні і при загрозі викидня. Потрібно слідкувати за регулярністю, тривалістю і силою цих болів. Зазвичай представниці прекрасної статі інтуїтивно розуміють - варто турбуватися, чи ні. Але як би там не було, будь-який майбутній мамі потрібно мати у своїй аптечці спазмолітичні засоби - пігулки, які швидко знімають м'язовий спазм.

Врахуйте, що пити спазмолітики при болях з одного боку живота, особливо - з правого, не рекомендується. Це може бути апендицит, а таким знеболенням ви заважаєте лікарю поставити правильний діагноз.

3. Збільшення кількості виділень. Іноді самі явні ознаки вагітності на ранніх термінах - виділення. Звичайно, ми тут маємо на увазі не кровянистое виділення з піхви і не ознаки венеричних захворювань, а звичайні, безбарвні, тягучі виділення, більше характерні для періоду овуляції. До речі, в деяких випадках можуть бути і кров'янисті виділення, але в невеликій кількості. Багато жінок приймають їх за менструації. Якщо місячні занадто мізерні - має сенс пройти обстеження.

4. Збільшення живота. Молоді дівчата, які наразі не мають досвіду материнства, вважають, що ознаки вагітності на ранніх термінах до затримки точно свідчать про зародження нового життя. І що найбільш характерною рисою цієї традиційно стає зростання живота. Вдивляючись в свої форми, вони намагаються побачити трохи выпячивающуюся черевну стінку і, треба помітити, іноді у них дійсно виходить щось вгледіти... Але тільки в даному випадку випинання черевної стінки пов'язане аж ніяк не з вагітністю. Матка починає помітно випирати тільки в другій половині другого триместру, не раніше. А на таких ранніх термінах навіть гінекологи не в силах відрізнити вагітну матку від вагітної.

5. Тест на вагітність позитивний. Тобто, явно позитивний. Чітко видно дві смужки. У таких випадках помилки практично виключені. Це відноситься до достовірними ознаками вагітності на ранніх термінах - виділення, підвищення температури тіла і ректальної - це вже вторинне. Але необхідно враховувати, що в деяких випадках тест показує 2 полосочки і після викидня, і при позаматкової і завмерлої вагітності і при деяких серйозних патологій організму. Тому, ми б рекомендували відвідати лікаря.

6. Гінекологічний огляд. Поки вагітна матка визначається тільки при вагінальному огляді, але трохи пізніше, ближче до другого триместру, розмір матки можна буде визначити вже при зовнішньому огляді на кушетці, що, в принципі, вас і буде очікувати при кожному візиті до гінеколога надалі. Таким нескладним чином лікар з досить високою точністю визначить - розвивається плід чи ні, є затримка в розвитку.

Більш менш точно лікар може сказати про вагітність жінки на терміні від 5 акушерських тижнів. У цей час шийка матки трохи відхиляється назад, статеві губи набувають синюшний відтінок, а матка стає кулястої і щотижня збільшується в розмірах.

7. ХГЛ. Багато жінок помічають ознаки вагітності на ранньому терміні, роблять аналіз крові або сечі (частіше перший) для того, щоб дізнатися точний результат. Лікарі ж призначають даний аналіз зазвичай при підозрі на позаматкову або завмерлу вагітність. Якщо з дитиною щось не в порядку, то рівень хоріонічного гонадотропіну нижче рівня, нормального для даного терміну вагітності. Але необхідно враховувати і той факт, що іноді трохи знижені значення спостерігаються і при відсутності патологій. Даний гормон починає вироблятися через 7-10 днів після зачаття.

8. Ультразвукове дослідження. Плодове яйце можна побачити практично відразу після імплантації заплідненої яйцеклітини в стінку матки. Але дати гарантії того, що дане плодове яйце стане початком нового життя лікар не зможе, так як ембріона на такому ранньому терміні ще не видно. Так що, навіть якщо ознаки вагітності на ранніх термінах до затримки присутні, а потім лікар-узист діагностує маточне розташування плодового яйця - ще не час розслаблятися.

Ми перерахували тільки основні симптоми початку вагітності, насправді ж їх значно більше. Правда, не всі вони в рівній мірі достовірні. Діагностувати цікаве положення все ж має гінеколог.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua