← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ознаки вагітності, що не розвивається

Симптоми вагітності, що не розвивається

Перші ознаки вагітності, що не розвиваєтьсяОзнаки вагітності, що не розвивається різноманітні. Умовно їх можна поділити на суб'єктивні та явні (доведені за допомогою медичних обстежень). Розглянемо і ті, і інші.

Ймовірні симптоми

1. Зникнення токсикозу. Звичайно, тривати він і не повинен протягом всієї вагітності, але неприємні симптоми у вигляді нудоти і блювання зазвичай проходять поступово, протягом кількох днів, а те і тижнів. Якщо був сильний токсикоз, який раптово припинився - це повинно насторожити.

2. Зникнення хворобливості молочних залоз - такі завмерла вагітність симптоми може мати. Причому може зникнути не тільки напруга грудей, але і навіть дещо зменшитися її розміри. Груди ніби опадає. Особливо даний ознака помітний у разі вагітності 8-10 тижнів і більше.

3. Кров'янисті, бежеві, коричневі виділення з піхви, біль у животі - зазвичай такі ознаки вагітності, що не розвивається на ранніх термінах означають початок викидня. Але не у всіх випадках можливо таке природне закінчення завмерлої вагітності. Нерідко викидень не настає 1-2-3 тижні, і тоді необхідно вишкрібання порожнини матки. Крім того, не варто забувати, що дані ознаки можуть виникнути і при загрозі в разі нормальної розвивається маткової вагітності, і позаматкової - що особливо небезпечно.

4. Зниження базальної температури. Багато жінок знають, що у другій фазі менструального циклу і протягом вагітності температура в прямій кишці повинна бути підвищеною - вище 37 градусів. Зниження температури може бути пов'язаний з недостатністю гормону прогестерон або з загибеллю ембріона.

Лікарі не рекомендують контролювати таким чином протягом своєї вагітності, так як дуже часто виникають помилки у вимірах. Навіщо зайві хвилювання майбутньої матері?

5. Перші ознаки вагітності, що не розвивається може визначити лікар при гінекологічному огляді, коли помічає невідповідність розмірів матки терміну гестації (вважається з першого дня останньої менструації). Або якщо з моменту останнього гінекологічного огляду, проведеного за 1-2 тижні до цього, матка зовсім не зросла.

Абсолютні ознаки

1. Відсутність серцебиття у ембріона (визначається з п'ятого тижня вагітності при ультразвуковому обстеженні). Якщо серцебиття не визначається, жінці рекомендують повторити обстеження через кілька днів. Якщо серцебиття не з'являється - рекомендують видалити неразвивающийся плід і його оболонки шляхом вискоблювання порожнини матки.

2. Відсутність зростання, низький рівень хоріонічного гонадотропіну - так завжди проявляється завмерла вагітність на ранніх термінах - перших тижнях. Хоріонічний гонадотропін - це гормон, що виробляється хоріоном (майбутньою плацентою), який швидко підвищується в першому триместрі. Існують його норми, відходження від яких свідчить про патологіях. Жінкам, у яких є ризик завмерлої вагітності, лікарі призначають періодичну здачу аналізу крові на ХГЛ. І в разі відсутності гормону росту, направляють на УЗД.

У завершенні статті варто сказати, що розвивається вагітність - це дуже часте явище. За статистикою, приблизно кожна 8-ма вагітність закінчується загибеллю ембріона. В більшості випадків причиною стають хромосомні порушення, але нерідкі випадки згубного впливу інфекцій, токсичних речовин та лікарських засобів. Щоб максимально знизити ймовірність цієї неприємної патології, плануйте свою вагітність, здайте всі необхідні аналізи, проходьте обстеження, прислухайтеся до рекомендацій лікаря і не займайтеся самолікуванням.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua