← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ознаки вагітності на ранній стадії

Основні ознаки вагітності на початок затримки і на самих ранніх стадіях

Ознаки вагітності на ранній стадіїОзнаки вагітності на ранній стадії може відрізнити від інших нездужань аж ніяк не кожен гінеколог. Все тому, що результат буде достовірним, а лікарі - не ворожки, тому воліють дочекатися явних симптомів цікавого положення і тільки потім повідомляти жінці про майбутнє материнство. Давайте розглянемо основні ознаки вагітності на ранніх стадіях до початку затримки менструації і на цей момент, а також в перший місяць після зачаття. Всього ми охопимо період в один місяць.

7 днів до і після початку затримки менструації

Єдиний достовірний ознака вагітності на ранній стадії до задерживающейся менструації - це зростання ХГЛ. Але визначити його можна тільки за допомогою аналізів. У сечі даний гормон можна буде виявити через 10-14 днів після зачаття, тобто, перед самим можливим початком наступного мен. циклу, а в крові можливо знайти вже через один тиждень, за умови, що за тиждень яйцеклітина потрапила в матку і встигла імплантуватися в стінку. Але якщо ХГЛ на нулі до початку затримки, то це не завжди ознака невдачі. Загалом, засмучуватися ще не час.

Деякі пані вважають, що ознаки вагітності на ранніх стадіях можуть виявлятися і в несильних кровотечах з піхви. У деяких дам під час імплантації яйцеклітини в стінку матки можуть з'явитися мажучі виділення. Це норма, якщо кровотеча не стає рясним.

Ранкове нездужання. Якщо ви відчуваєте, що звична вам їжа раптом стала неприємна на смак або ще того гірше - викликає симптоми нудоти або блювання, то це цілком може бути початок токсикозу. Але врахуйте, що в більшості випадків його прояви починають помічати на 2-3 тиждень відсутності менструації, тобто після 4 тижнів вагітності. Крім нудоти жінка може відчувати втому - як фізичну, так і психологічну; депресія, поганий сон - це теж ознаки вагітності на ранній стадії.

Підвищена базальна температура. Тобто температура, яка вимірюється в задньому проході. Для того, щоб зробити правильні висновки на підставі даного симптому, бажано мінімум кілька циклів до цього будувати графіки, стежити за своїм організмом. Але якщо ви цього не робили - нічого страшного. Під час овуляції температура піднімається до 37-37, 2 градусів і зберігається на цьому рівні протягом кількох наступних неделек. Головне - це правильно зробити вимірювання, дотримати всі рекомендації, інакше результат буде невірним. За 6 годин до вимірювання (а воно проводиться вранці, відразу після пробудження) надмірна фізична активність (фізична праця) протипоказана, постарайтеся спокійно виспатися. Також неправильні дані можуть бути отримані при застудних та інших захворюваннях, що протікають з підвищенням температури.

Почастішання сечовипускання. Це вже, швидше, не ознаки вагітності на ранній стадії, а на «середній». Якщо жінці часто хочеться в туалет на невеликому терміні, то це свідчить про те, що у неї загострення циститу, уретриту або захворювання нирок. Особливо, якщо спостерігається ще і різь при сечовипусканні. Ми б рекомендували в даному випадку сходити до гінеколога і уролога і здати загальні аналізи крові та сечі. Якщо в сечі знайдуться хвороботворні бактерії - треба лікуватися. В залежності від вашого положення, лікар підбере найбільш ефективне і щадне (при необхідності) лікування. Але при вагітності дійсно може спостерігатися прискорене сечовипускання, але безболісне, і це відбувається вже в другій половині вагітності. Просто матка з плодом стає досить важким і тисне на сечовий міхур, викликаючи відповідні позиви.

Досить часто виникають такі ознаки вагітності на ранніх стадіях, як підвищена чутливість сосків і в загальному молочних залоз. Гормональні зміни зовні торкаються, в першу чергу, саме їх. Залозиста тканина починає розростатися напередодні грудного вигодовування. Груди може стати навіть на розмір більше, причому на перших тижнях. Деяким жінкам буває боляче доторкнутися до сосків, до такої міри підвищується їх чутливість. У цей же період може початися виділення молозива, але це швидше виняток, ніж правило. Найчастіше таке спостерігається у другій половині вагітності, причому не у всіх майбутніх мам.

Тест на вагітність. Так, той самий, найпростіший, який продається в аптеці - це дрібничка була і залишається основним діагностичним пристроєм для визначення вагітності. Коштує він набагато дорожче булки хліба, а достовірність наближається до 100%, якщо дотримуватися простих правил з інструкції. Основним правилом є те, що зроблений тест повинен бути вже після початку затримки, тобто тоді, коли і інші ознаки вагітності на ранній стадії з'явилися. Але деякі дами поспішають і не можуть ніяк дочекатися першого «чистого» денька. В принципі, в деяких випадках тест і в такі ранні терміни показує позитивний результат (у разі, якщо зачаття відбулося), але після запліднення яйцеклітини в будь-якому випадку повинно пройти не менше 10 днів. Так що, при 28-денному циклі починати проводити тести має сенс тільки з 25-26 дня, тобто - за 2-3 дні до початку затримки. Це невеликий термін, здається, але гормон (ХГЛ), на який і реагує тест другий смужечкою, зростає в геометричній прогресії в перші тижні, і навіть 2 дні грають велику роль.

Зміна сексуальної поведінки. У жінки може різко підвищитися або навпаки понизиться лібідо - статевий потяг. Сама дівчина може помітити у себе помітне збільшення щоденних виділень з піхви, це є нормою. А ось при появі кров'янистих виділень при уточненої вагітності можна запідозрити початок викидня. Такий стан вимагає лікарської допомоги.

У перший місяць після зачаття

Після 4 тижнів з моменту овуляції можна нанести перший візит до гінеколога. На цей час вашого эмбриончику буде вже 4 акушерські тижні. А на цьому терміні ознаки вагітності на ранніх стадіях стають видні при гінекологічному огляді і на ультразвуковому дослідженні. Правда, УЗД лікар може відразу і не призначити, якщо тільки не запідозрить якої-небудь патології. Перше УЗД за графіком роблять на терміні 12 тижнів.

Усі перелічені нами вище ознаки вагітності на ранній стадії в перші місяці зберігаються, а деякі стають ще більш явними і помітними. Так, токсикоз зазвичай проявляється на більш «солідних» терміни, точніше - сягає свого апогею, а ближче до другого триместру зникає як не бувало.

Животик у перший місяць вагітності поки що не зростає, принаймні, зовні цього не помітно. Якщо ж вам здається, що живіт почав округлятися, то це ймовірно пов'язано з початком набору ваги - абсолютно нормальним для майбутньої мами процесом. Для кращого розуміння наведемо ось такий доказ. Досвідчені матусі (повторнородящі) знають, що ближче до другого триместру гінеколог починає проводити зовнішні вимірювання матки на кушетці за допомогою простої сантиметрової стрічки. Таким простим чином лікар може судити про те, розвивається плід чи ні, і навіть про терміні гестації. Дно матки легко прощупується ребром долоні. А відстань між дном дітородного органу і лобкової кісткою в сантиметрах - це і є показник кількості тижнів гестації. А тепер приблизно прикиньте наскільки нижче пупка буде знаходитися дно матки в першому триместрі.

Ось і всі ознаки вагітності на ранніх стадіях після зачаття.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua