← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Пробка перед пологами

Відходження слизової пробки перед пологами

Пробка перед пологамиПробка перед пологами відходить на різних термінах, якихось певних норм немає. Але відбувається це не раніше, ніж за 3-4 тижні до пологів. Частіше через 7 і менше днів до початку переймів. Відходження слизової пробки шийки матки одні жінки чекають з великою надією, інші приймають за неї звичайні виділення, в нормі досить рясні у майбутніх мам, з-за чого відчувають стрес (якщо це відмічено на невеликих термінах). Вся справа в тому, що ця подія означає тільки, що з шийкою матки почали відбуватися зміни, тобто - вона трохи прочинилися. Саме тому слизова пробка перед пологами має кров'яні прожилки, це із-за пошкодження в результаті часткове відкриття невеликих сосудиков. Лякатися не варто, ці кров'яні прожилки з відшаруванням плаценти не мають нічого спільного.

І все-таки, як виглядає пробка перед пологами, яким чином вона формується та чим може загрожувати її раннє відходження? Якщо говорити коротко, то це великий грудку слизу, який захищає матку від проникнення в неї інфекцій піхви. Таким чином можна зробити висновок, що несприятливою може стати ситуація, коли значно раніше початку пологів пробка виходить з шийки матки у жінки, яка страждає кульпітом або загостренням якої інфекції, що передається статевим шляхом. Але навіть якщо інфекцій або їх загострень немає, жінка в будь-якому випадку повинна повідомити про доконаний факт своєму лікарю, спостерігає вагітність. Якщо інших ознак пологової діяльності немає, візиту в жіночу консультацію буде достатньо. Якщо ж почалися регулярні перейми або відійшли навколоплідні води - можна і потрібно їхати відразу в пологовий будинок. Формування пробки починається практично з перших днів вагітності під впливом гормонів.

А чи може у жінки в нормі відсутні пробка в шийці матки? Таке питання цікавить багатьох жінок, які вже народили, але не помітили вийшла з піхви пробки. Насправді, вона утворюється у всіх. Але можна не помітити відходження пробки перед пологами, якщо, приміром, це відбувається при прийнятті душу або в тому випадку, коли вона виходить разом з навколоплідними водами. Але все це досить рідко. Уважна дама такий момент навряд чи упустить из виду.

Відійшла пробка при пологах може викликати побоювання тільки в тому випадку, якщо кров у ній не прожилками, і після також зберігаються кров'янисті виділення. Сама ж слиз може бути як прозорим, так і жовтуватою, світло-коричневою або бежевою. На неї лікарі звертають мало уваги. Куди важливіше відзначити колір навколоплідних вод. Так як зелений колір в даному випадку буде показником того, що дитина страждає недоліком кисню.

Ось примірна інструкція як діяти, якщо перед пологами відійшла пробка, що повинно викликати побоювання, а норма.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua