← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Пробка при вагітності

Відходження слизової пробки при вагітності

Пробка при вагітностіПробка при вагітності утворюється в піхву, а точніше - в шийці матки кожної жінки. Таким чином забезпечується захист плода від ймовірного проникнення до нього інфекції «прямим шляхом», з піхви тобто. Починає формуватися слизова пробка ще на початку першого триместру за рахунок гормонів. А відходження пробки при вагітності відбувається в різні часові проміжки. У кого-то за 2 тижні до пологів, а хтось відходження цього не помічає, так як це відбувається одночасно з відходженням навколоплідних вод, або при почалися сутички, коли жінка лежить під крапельницею і обмежена в своїх рухах.

Чому жінок так цікавить - слизова пробка при вагітності як вона виглядає, чи можна переплутати з звичайними вагінальними виділеннями або молочницею. Справа в тому, що відходження пробки вважається одним з вірогідних ознак швидких пологів. Відбувається вихід пробки за рахунок розкриття шийки матки навіть на пару сантиметрів. Виглядає пробка як великий прозорий або бежевий слизовий грудку з прожилками крові. Поява крові в пробці небезпеки не представляє, кров з'являється з невеликих лопнули сосудиков в шийці матки. Однак, потрібно не переплутати це нормальний стан з патологічним, коли кров виділяється передчасно почала відшарування плацентою. У такому разі з'являється кров поза (до або після) відходження пробки.

Хворобливих відчуттів жінка ні в першому випадку, ні в другому, як правило, не відчуває. За твердженням багатьох жінок (хоча це може бути і простим збігом), слизова пробка часто відходить після огляду гінекологом на кріслі, який завжди проводиться перед пологами. Може бути, це пов'язано з певною «стимуляцією шийки» при ручному огляді.

Якщо відійшла пробка при вагітності, потрібно терміново звертатися до лікаря? Часто буває, що ця подія відбувається тоді, коли шийка ще не готова до пологів (вона трохи прочинені, але має ще більшу довжину, не згладжена). Необхідно просто дотримуватися елементарну безпеку, приміром, не займатися сексом без презерватива, навіть якщо партнер здоровий.

До лікаря слід звернутися, якщо з'явилися кров'янисті виділення або зеленуваті (можливо, підтікають навколоплідні води, а зелений колір - ознака гіпоксії у плода). Ну, і само собою, якщо почалися регулярні перейми або є якісь інші причини для швидкої госпіталізації.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua