← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ранні ознаки вагітності до затримки

Ранні ознаки вагітності до початку затримки місячних: правда і вигадка

Ранні ознаки вагітності до затримкиРанні ознаки вагітності до затримки - а чи є вони? Багато жінок упевнені, що так є, і намагаються їх виявити. Між тим, більшість цих симптомів вельми сумнівні, а інша частина - це не більше, ніж самонавіювання дами. Але для переконливості все ж розглянемо різні варіанти ранніх проявів цікавого положення.

Найбільш достовірні ознаки

Хоріонічний гонадотропін

Хоріонічний гонадотропін виробляється хоріоном (майбутньою плацентою) з моменту початку розвитку яйцеклітини в матці або іншому органі (при позаматкової вагітності). За рівнем хоріонічного гонадотропіну і взагалі його присутності можна робити висновки щодо наявності деяких небезпечних захворювань (коли він присутній у не вагітних і у чоловіків) і різних патологіях вагітності. Якщо говорити про зміни в гормональному фоні, як про ранні ознаки вагітності до затримки місячних, то слід зазначити, що ХГЧ з'являється в незначних кількостях в крові приблизно через тиждень після запліднення яйцеклітини сперматозоїдом. Через 10 днів вже майже гарантовано можна отримати правильний результат, склавши відповідний аналіз крові.

Якщо рівень даного гормону нижче, ніж має бути на певному терміні, але жінка точно в положенні, то це може бути викликано наступними причинами.

  • Плід перестав розвиватися (завмерла вагітність).
  • Плід розвивається поза матки (позаматкова).
  • Існує серйозна загроза викидня.

Не менш небезпечні причини призводять до того ж результату на великих термінах. Низький ХГЛ спостерігається при фіто-плацентарної недостатності, переношування дитини, а також при його внутрішньоутробній загибелі.

Результат вище норми буває при виношуванні 2 і більше дітей, при міхуровому заносі - дуже небезпечної патології, яка може призвести до розвитку онкологічного захворювання.

Хибнопозитивні результати, коли дані ранні ознаки вагітності до місячних з'являються не у майбутніх мам, свідчать про наявність пухлинного процесу в організмі. Не має сенсу здавати аналіз на ХГЛ, якщо ви п'єте деякі лікарські препарати, наприклад, що містять гестаген.

Хибнонегативні результати можуть бути пов'язані з тим, що аналіз був зроблений занадто рано, коли ніякі ранні ознаки вагітності до затримки місячних ще не з'явилися. Також не варто забувати, що цей аналіз потрібно здавати з ранку натщесерце.

Інший варіант визначити у себе підвищення ХГЛ - зробити тест на вагітність. Однак, його достовірність тим вище, чим більше пройшло часу від зачаття. Практично 100% вірний результат можна отримати з першого дня затримки. Але деякі хороші тести дозволяють визначити ранні ознаки вагітності до місячних, ці тести мають високу чутливість, реагують на мінімальну концентрацію даної речовини в сечі жінки. На ранніх термінах після зачаття тест рекомендується робити з ранку, коли концентрація «гормону вагітності» у сечі досягає найбільш високого рівня.

Базальна температура

Під час вагітності ректальна температура знаходиться на рівні вище 37 градусів. Підвищення відбувається під час овуляції. Однак, як рання ознака вагітності до затримки місячних дану особливість жіночої фізіології навряд чи варто сприймати. Підвищена температура буде, якщо яйцеклітина дозріває, незалежно від того, відбулося зачаття чи ні. Якщо ж менструація у свій звичайний термін не настала, а температура залишається підвищеною, то вже є сенс шукати інші симптоми вагітності.

Вимірювати ректальную температуру необхідно, дотримуючись кілька дуже важливих рекомендацій. Найточніші вимірювання виходять відразу після пробудження, з ранку. Неправильні результати можуть бути при хворобі, прийомі деяких лікарських засобів, протягом декількох годин після статевого акту.

Токсикоз

Нудота, блювання, зміна смаку - ці ранні ознаки вагітності до затримки з'являються вкрай рідко. Тому, якщо ви раптом відчули себе недобре, не потрібно відразу списувати це на можливе цікаве положення, але і пити, скажімо, антибіотики для профілактики і без консультації з лікарем, теж не варто. Як правило, прояви токсикозу на ранніх термінах несуттєві і нерегулярні. Це може бути тільки незначний нудота, підвищена слинотеча вранці і навіть підвищений апетит.

Недостовірні ознаки

Імплантанційне кровотеча

У дуже рідкісних випадках під час овуляції починає виділятися в невеликих кількостях кров з піхви або просто з'являються мажучі виділення коричневого кольору. Це може бути викликано імплантацією яйцеклітини в ендометрій матки.

Болі внизу живота

Можуть швидко з'явитися як провісники овуляції і через деякий час, перед терміном менструації, стати більш регулярними і сильними. Дуже нагадують передменструальні. Проте іноді такі болі свідчать про загрозливий мимовільному викидні. Можуть виникати болю і при позаматкової вагітності та при деяких інших, не гінекологічних патологіях, скажімо, при апендициті.

Підвищена температура тіла

Субфебрильна температура - трохи вище 37 градусів, може бути не тільки з причини хвороби, але і цікавого положення. З перших же днів після зачаття організм жінки перебудовується, і «перебудови» ці можуть виражатися в таких явищах. Як правило, температура піднімається лише періодично і не доставляє дискомфорту майбутній мамі. Лікування таке стан також не вимагає. Провітрюйте частіше кімнату, легше одягайтеся і теплообмін нормалізується.

Часте сечовипускання

Дані ранні ознаки вагітності до затримки з'являються вкрай і вкрай рідко. На великих термінах зрозуміло, що на сечовий міхур, матка тисне і через те частіше хочеться сходити в туалет. А на маленьких термінах прискорене сечовипускання найчастіше є симптомом захворювань сечовидільної системи, наприклад, пієлонефриту або циститу. Перший може супроводжуватися підвищенням температури, болем у попереку, а другий болем при сечовипусканні і внизу живота, температура може підвищуватися. Так що, при наявності даних симптомів не буде зайвим сходити до уролога і здати аналізи сечі.

Неприємні відчуття в молочних залозах

А точніше - їх відчутна болючість. Жінками, знайомими з мастопатією не з чуток, це явище швидше буде сприйнято як її симптом. Крім того, підвищується чутливість сосків, сама груди стає більше, це обов'язково помітить близька людина. До ранніх ознак вагітності до місячних можна віднести і виділення з сосків крапельок білястої або жовтуватої рідини - молозива.

Збільшення виділень з піхви

Виділення прозорі і без запаху - це ранні ознаки вагітності до місячних, а скажімо сироподібні або зеленуваті - це ознака інфекції або наявних у піхву хвороботворних бактерій. Крім збільшення виділень, як правило, посилюється сексуальний потяг.

Збільшена матка

Визначити це зможе гінеколог при огляді на кріслі. Але до початку затримки це може свідчити не тільки про вагітність, але і, навпаки, дуже швидкої менструації.

Такі відомі достовірні і ймовірні ранні ознаки вагітності до затримки місячних.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua