← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Рання діагностика вагітності

Діагностика вагітності на ранніх строках

Діагностика вагітності на ранніх термінахРання діагностика вагітності - коли лікарі говорять про це, то звичайно припускають початок затримки менструації. Дійсно потрібно чекати, щоб дізнатися вийшло зачати дитину або можлива діагностика до ймовірної затримки місячних?

Справа в тому, що способів визначити вагітність є кілька. Найдоступніша діагностика вагітності на ранніх термінах - це домашній тест. Його можна виконувати з першого дня затримки менструації. А в разі використання струминного високочутливого тіста, навіть трохи раніше, за 2-3 дні приблизно. Правда, в цьому випадку тест для ранньої діагностики вагітності не завжди показує правильний результат, тобто може бути хибнонегативних. Якщо жінка зробила тест до початку затримки і отримала негативний результат, але менструація так і не розпочалася - потрібно спробувати визначення вагітності на ранніх термінах по хгл - цей спосіб вважається найбільш достовірним. Аналіз крові показує точний результат вже через 10 днів після зачаття, тобто ще до очікуваної менструації. Гормон ХГЛ утворюється в організмі майбутньої матері з моменту початку розвитку яйцеклітини в матці (або іншому органі в разі позаматкової вагітності).

Також можлива рання діагностика вагітності на узд - це доступно, інформативно. Тільки за допомогою УЗД можна точно підтвердити те, що плодове яйце розвивається саме у матці, тобто виключити позаматкову вагітність. Видно плодове яйце вже при його розмірі 2-3 мм, а такий буває також на початку затримки менструації. Тобто на фактичному терміні 2-3 тижні. Більш точно розпізнати вагітність на ранніх термінах дозволяє ультразвукова діагностика интравагинальным доступом.

І, нарешті, гінекологічний огляд. На ньому лікар може визначити вагітність пацієнтки по збільшеному розміру матки і зміни її форми. Однак на термінах менше 5-6 тижнів нерідкі помилки. Збільшена матка може бути при новоутвореннях, ендометріозі, а не тільки при вагітності. Тому при підозрі на вагітність, для її підтвердження лікар направляє пацієнтку на УЗД і (або) аналіз крові на ХГЛ

Хтось розглядає в якості ознак вагітності нудоту, слабкість, безсоння, бажання з'їсти що-небудь солоне та ін. Лікарі до цього серйозно не ставляться, тим більше що на ранніх термінах вагітність дуже рідко викликає помітні зміни в самопочутті.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua