← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Рання овуляція

Може бути овуляція раніше терміну

Може бути овуляція раніше термінуРання овуляція - це природний процес в жіночому організмі, коли зріла яйцеклітина виходить з фолікула через 8 або 10 днів після початку менструації. Вважається, що стресові ситуації, загострення хронічного захворювання, дієти, зловживання алкоголем, паління, перевтома або надмірно активний спосіб життя можуть спровокувати її.

Багато жінок цікавляться: «чи Може бути овуляція раніше терміну з-за зміни місця проживання?» Так, дуже часто на цей процес впливає зміна кліматичних умов і навіть обстановки в будинку. Адже при переїзді в нове місто або країну жінка відчуває певні переживання, що впливають на її репродуктивну систему.

Овуляція - важливий процес, що відбувається в жіночому організмі. Вона свідчить про нормальне функціонування дітородних органів. Також від неї залежить здатність до зачаття. Тому планують вагітність необхідно приділяти їй особливу увагу.

Існує думка, що жінкам, у яких ідеальний менструальний цикл, можна оберігатися календарним методом - вираховуючи дні овуляції. Однак гінекологи переконують: цей спосіб контрацепції не надійний. Адже передчасна овуляція може трапитися в кожній. Очевидно, таким способом Природа вирішила підстрахуватися і допомогти жінці виконувати своє основне призначення - народжувати потомство.

Однак, на жаль, рання овуляція причини може мати серйозніші - полягають в порушенні обміну речовин і гормональному збої, в деяких випадках може свідчити про порушення роботи яєчників. Найчастіше ці патології спостерігаються у жінок з нерегулярним менструальним циклом. Тому дуже часто вони не можуть завагітніти. Лікувати такі стани слід за допомогою гормональної терапії під наглядом кваліфікованих фахівців.

Багато пані вважають, що рання овуляція і вагітність не сумісні. Однак це не завжди так. Безумовно, у жінок можуть бути проблеми з зачаттям, особливо коли вони мають описаний вище характер. Але найчастіше ця особливість стає безпосереднім провокатором вагітності. Тому ті, поки мати дітей повинні вибрати надійний спосіб контрацепції.

Доведено, що овуляція може наступити раніше терміну, якщо менструальний цикл не перевищує 24-25 днів. Визначити її можна за допомогою регулярного вимірювання базальної температури або більш сучасних способів діагностики. До останніх відноситься ультразвукове дослідження - фолікулометрія і спеціальні тести (за принципом дії схожі на тести, що дозволяють визначити вагітність). Також зрозуміти настання овуляції допоможе знання основних симптомів: біль у попереку і внизу живота, легке нездужання, підвищення температури, часті перепади настрою, сексуальна активність, надмірний апетит.

Рання овуляція дуже часто зустрічається у молодих мам, які годують груддю. Саме тому лікарі рекомендують нещодавно народили жінкам починати статеве життя з використанням надійної контрацепції.

Треба проводити лікування? Воно доцільно тільки в тому випадку, якщо спостерігаються патології репродуктивної системи, неможливо зачати бажаної дитини. В інших випадках необхідно використовувати хороші протизаплідні засоби.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua