← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Розтяжки при вагітності

Профілактика появи розтяжок при вагітності

Як позбутися від розтяжок при вагітностіРозтяжки при вагітності на шкірі - явище досить поширене. На жаль, практично всі майбутні мами стикаються з їх проявами в тій чи іншій мірі. Поговоримо про те, коли з'являються розтяжки при вагітності, який їхній зовнішній вигляд, профілактика та лікування.

Поява розтяжок (правильно називати це явище - стрії) слід очікувати жінкам, які швидко набирають під час виношування дитини вагу, тобто неправильно харчуються. Як правило, активна збільшення ваги зазначається у другому і третьому триместрі. Розтяжки під час вагітності утворюються на тих частинах тіла, де є велика жировий прошарок. А це в першу чергу черевна стінка, сідниці, а також молочні залози.

Як виглядають розтяжки при вагітності, чи можна їх з чимось сплутати і необхідно при їх появі терміново звертатися до лікаря? Якщо стрії з'явилися безпосередньо в період виношування дитини, то, швидше за все, нічого страшного в цьому немає. Але в деяких випадках їх поява може бути симптомом ендокринологічних проблем, а саме - синдрому Іценко-Кушинга. І знову-таки є причиною ожиріння. Терміновості у зверненні до лікаря немає. Але якщо у вас є які-небудь сумніви щодо свого здоров'я - повідомте про появу стрій лікаря. Стрії протягом декількох днів, місяців виглядають як яскраво-червоні смуги на шкірі, але з часом бліднуть і стають майже непомітними.

Виникає питання - як позбутися від розтяжок при вагітності народними засобами, чи це можливо? Можна спробувати різні народні способи, які спрямовані на поліпшення еластичності, зволоження шкіри. Буде корисно вивчити інформацію на тему - розтяжки при вагітності профілактика появи.

Отже, краще профілактикою є:

  • невелика надбавка ваги за час вагітності (не більше 12 кілограмів), не запускайте свою фігуру в надії відновити її після пологів;
  • масла від розтяжок при вагітності, зазвичай використовується рослинна або оливкова на ніч, щоб не забруднити одяг, абсолютно безпечно і дуже економічно;
  • тим, хто звик користуватися сучасними косметичними засобами, можна використовувати крем від розтяжок при вагітності - безпечний для матері та дитини, до його складу входять ефірні масла, колаген і еластин.

Якщо ж розтяжки вже з'явилися, то для ефективної боротьби з ними потрібно дочекатися пологів і закінчення післяпологового періоду. Після можливо буде пройти процедуру лазерної шліфовки, мезотерапію або навіть зважитися на абдомінопластику. Якщо ж чекати бажання немає, залишається варіант з прискорення знебарвлення стрий. Для цих цілей можуть використовуватися різні косметичні маски, водоростеві і грязьові обгортання, м'який масаж, пілінг і компреси.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua