← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Розвантажувальні дні для вагітних

Правила розвантажувальних днів для вагітних

Варіанти розвантажувальних днів для вагітнихРозвантажувальні дні для вагітних - хтось вважає короткочасну дієту знущанням над майбутніми мамами, які потребують більш рясному харчуванні, але лікарі сходяться на думці, що це не шкідливо. Дієта для вагітних - це необхідність. Причому не завжди у випадку з майбутніми мамами слово «дієта» означає обмеження кількості вживаної їжі. Швидше, зміна її якісного складу. В жіночій консультації лікарі обов'язково розповідають майбутнім мамам про те, як правильно харчуватися в період виношування дитини, що можна їсти, а що можна і в яких випадках, як часто потрібно їсти і т. д. Ось кілька правил харчування майбутніх мам, їх можна перенести і на розвантажувальні дні при вагітності, щоб все пройшло за планом.

1. Не є солених огірків, помідорів та інших «засолок». Особливо у великій кількості і в третьому триместрі вагітності. Якщо не хочете лежати в стаціонарі через набряків - прислухайтеся до цієї рекомендації.

2. Не обмежуйте себе в пиття. Ніякі варіанти розвантажувальних днів для вагітних не сприймають такого знущання над організмом. Потрібно пити стільки скільки хочеться. Причому бажано вживати чисту питну воду. Не менше 1,5 літрів в день, а зовсім не 0,8-1 літр, як раніше радили гінекологи. Від меншого надходження води в організм набряки не зникнуть, а скоріше, стануть помітнішими.

3. Меню розвантажувального дня для вагітних обов'язково складається в розрахунку на 5-6-разовий прийом їжі. Таким чином жінка може уникнути почуття голоду і переїдання протягом дня, а також зменшити прояви токсикозу і печії.

У мережі можна знайти різні рецепти розвантажувальних днів для вагітних, серед яких є не зовсім безпечні. Наприклад, навряд чи можна рекомендувати майбутній мамі білкові дні, коли можна їсти тільки м'ясо або тільки рибу. Це занадто важко для травної системи. Краще «розвантажуватися» з допомогою фруктових і овочевих днів. Останні краще. Овочі багаті клітковиною і служать, до всього іншого, хорошою профілактикою запорів і, відповідно, геморою - «супутників» більшості вагітностей, незалежно від терміну. А чи можна вагітним розвантажувальні дні на кисломолочних продуктах? Так, безсумнівно. Для них зазвичай використовуються маложирні сир, кефір, ряжанка. Можна комбінувати кисломолочні продукти з фруктами. Виходить смачно, ситно і корисно.

Розвантажувальні дні для вагітних відгуки отримують хороші, за умови правильного їх проведення. Жінка після такої легкої і короткочасної дієти відчуває легкість в тілі, набряки зникають і самопочуття покращується.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua