← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дитина активно ворушиться в животі

Як активно повинен ворушитися дитина

Як активно повинен ворушитися дитинаДитина активно ворушиться в животі - добре це чи погано? Чи варто вважати це особливістю темпераменту малюка або ознакою якої-небудь патології? Давайте поміркуємо.

Вагітність - це найпрекрасніший період у житті будь-якої жінки. Але разом з приємними емоціями часто виникає безліч страхів і питань. Майбутніх мам хвилює, як дитина відчуває себе в утробі, а надто активні його повороти і поштовхи можуть стати приводом для сильного занепокоєння.

Як активно повинен ворушитися дитина на різних термінах вагітності? В середньому жінка починає відчувати рухи плоду, починаючи з 20 тижня вагітності. Після 24 тижня ворушіння стають більш сильними, а до кінця вагітності активність малюка знижується.

Можна назвати такі причини чому дитина активно ворушиться в животику у мами.

1. Реакція на зовнішні фактори. Активними рухами малюк може показати своє невдоволення маминої позою, гучними звуками та музикою, яскравим світлом, спрямованим на живіт. Спробуйте поміняти положення тіла, приглушити занадто яскраве світло або зменшити музику, і малюк заспокоїться.

2. Мамине настрій. Неспокійні рухи малюка можуть бути реакцією на випробовувану вами тривогу, неспокій чи страх. Намагайтеся менше нервувати, щоб дитина не переживав разом з вами.

3. Певний термін вагітності. З 24 по 32 тиждень активність дитини носить періодичний характер. Це обумовлюється його бурхливим ростом, розвитком та прагненням пізнавати навколишній світ, який обмежується поки стінками матки.

4. Розпорядок дня. Буває дитина сильно товчеться в животі у мами. Адже він живе за своїм певного режиму. Активні поштовхи відзначаються в період неспання, а затишок - під час сну, що триває близько 3 годин підряд.

5. Гикавка. Іноді часті рухи малюка можна переплутати з гикавкою, яка виникає під час вагітності із-за вживання дитиною амніотичної рідини. Гикавка - абсолютно нормальне, періодично виникає явище. Вона не повинна служити приводом для занепокоєння про здоров'я малюка.
Після 24 тижня вагітності нормою є 10-15 ворушінь в годину (виключаючи час сну).

Іноді слід проявити особливу пильність. Наприклад, якщо характер рухів дитини змінився, вони стали сильнішими і інтенсивними, малюк активно ворушиться без перерви на сон. Це може бути ознакою нестачі кисню, тобто гіпоксії. В цьому випадку потрібно обов'язково звернутися до лікаря, який призначить кардиотокографию (метод підрахунку частоти серцевих скорочень і ворушінь плоду в годину) або доплерографію, яка проводиться за допомогою спеціального УЗ-апарата. При отриманні непрямих доказів гіпоксії плода, лікар, швидше за все, порадить госпіталізацію і призначить лікування, щоб поліпшити стан і здоров'я малюка. Але небезпечніше, якщо дитина не активно ворушиться, це майже завжди свідчить про кисневої недостатності та внутрішньоутробної затримки розвитку плода.

Перед сутичками малюк зазвичай затихає всередині, рухи стають рідкісними і менш інтенсивними. Тому кажуть, що наближаються пологи, якщо дитина перестає багато рухатися. Коли в 40 тижнів дитина активно ворушиться - це швидше виняток з правил, так як в матці для малюка зовсім мало місця. Малюк швидше буде перекочуватися, випрямляти ніжки і ручки, але перевернутися, наприклад, вже ніяк не зможе.

Активне ворушіння плода перед пологами іноді може свідчити про кисневому голодуванні, про якийсь дискомфорт. Спробуйте прогулятися на свіжому повітрі, а потім прислухайтеся до поведінки дитини. Якщо активні ворушіння не припинилися, то доцільним буде на всяк випадок відвідати лікаря, так як гіпоксія небезпечна на будь-якому терміні.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua